Pürüzsüz bir cilde kavuşmak Philips Lumea Prestige

Ev rahatlığında bakım

Vücut kıvrımları için özel geliştirilen kavisli başlıkları sayesinde kolay kullanım sağlayan Philips Lumea Prestige, 3 uygulamada tüylerde yüzde 92’ye varan azalma sağlıyor.

Philips, kış aylarında da kadınların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Profesyonel güzellik salonlarında kullanılan IPL teknolojisinden (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) faydalanan ve dermatologlarla birlikte tasarlanan Philips Lumea Prestige artık evinizde. Ürün, tüy sorununuzu kolay, güvenli ve etkili şekilde çözmenizi sağlıyor.

Tüy köklerine hassas ışık atımları yaparak kökleri dinlenme aşamasına geçiren Philips Lumea Prestige, vücudunuzdaki tüylerin tekrardan uzamasını engelliyor. Uygulamanın tekrarlanmasıyla cildiniz tüylerden arınıyor; pürüzsüz ve yumuşacık bir hale geliyor. Hassas bölgelerde de güvenli kullanım sunan ürün, tüylerde yüzde 92’ye varan azalma olduğunu gösteriyor.

Vücut (bacaklar, kollar, karın) ve yüz (dudak üstü, çene) bölgeleri için benzersiz kavisli iki akıllı aparata sahip olan Philips Lumea Prestige, kablolu ve kablosuz kullanım seçeneği ile ev konforunda IPL olanağı sağlarken 5 farklı ışık ayarı ve SmartSkin sensörü sayesinde cilt tonunuza en uygun ayarı seçerken profesyonelliğini gözler önüne seriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir