Flormar’ın kaş makyajının yeni favorileri ile tanışmaya hazır mısın?

Sana kalan ise sadece şekillendirmek, doldurmak ve sabitlemek

Makyajını tamamlayan mükemmel kaşlar için ihtiyacın olan her şeyi bu yeni seride keşfedeceksin. Ultra ince çizgilerle microblading etkisi yaratan Brow Micro Filler Pen keçe aplikatörlü kaş kalemi; renk ve hacimi bir arada sunan Tinted Brow Gel renkli kaş maskarası ve jel formülü ile kolay sabitleme imkanı sunan Brow Setter&Primer Gel kaş sabitleyici bazdan oluşan yepyeni Flormar kaş makyaj ürünleri makyaj çantanın vazgeçilmezi olacak!

Flormar, kaş kategorisindeki yenilikleriyle heyecan yaratıyor. Her biri ayrı performansa sahip olan bu ürünler ile kaşlarını şekillendirecek, dolduracak ve elde ettiğin ideal görünümü sabitleyerek hacimli ve doğal kaşlara sahip olacaksın!

Microblading Etkisi Sağlayan Yeni Flormar Brow Micro Filler Pen

Keçe aplikatörlü kaş kalemi, kaşlarındaki seyrek noktaları, ultra ince ve doğal çizgilerle doldurarak; makyaj görünümünü kusursuzca tamamlıyor. 4 farklı renk seçeneği var! Kaşları şekillendiren taraklı keçe aplikatörü ile kolayca uygulanıyor. Bulaşma ve dağılma yapmadan etkisi uzun süren bir kaş makyajı deneyimi yaşatıyor.

Nasıl kullanmalısın?

Kalemin ucu ile aşağıdan yukarıya doğru hafif fırça darbeleri ile kaşlarının arasındaki boşlukları ve elde etmek istediğin görünümü tamamlayan çerçeveyi doldur. Son olarak kaşlarını tarayarak doğal mat bitiş etkisini yakala! Kat kat sürülebilir yapısı ile istediğin yoğunluğu elde edebilirsin.

Renk ve Hacimi Bir Arada Sunan Flormar Tinted Brow Gel

Suya dayanıklı waterproof özelliği ile en zorlu hava koşullarında bile etkisini kaybetmeyen ürün; mikrofiberli sıvı dokuya sahip 4 farklı renk seçeneğe sahip. Özel formüllü bu ürün, oldukça doğal bir kaş pudralama efekti sağlayarak, kaş tellerini renklendiriyor. Sert ve kalıp gibi bir etki yaratmadan, istediğin şekli ve dolgunluğu elde etmene yardımcı oluyor.

Nasıl kullanmalısın?

Kaşlarının çıkış yönünde, iç kısımlardan başlayarak; fırça ucuyla ürünü yukarı ve dışa doğru küçük hareketler ile ürünü uygulaman yeterli.

Gün Boyu Sabit Kaşlar için Flormar Brow Setter & Primer Gel Sabitleyici Baz

Tek başına kaş sabitleyici olarak kullanılan bu ürün, diğer kaş makyajı ürünleriyle de kullanılarak makyajının performansını arttırıyor. Deride pullanma yapmayan, pürüzsüz, transparan, jel formundaki Brow Setter&Primer Gel, özel formülü sayesinde hızla kuruyor, kaş şeklini ve makyajını sabitliyor, ağırlık hissi olmadan, daha dolgun görünen kaşlar yaratıyor.

Nasıl kullanmalısın?

Kolay ve pratik bir şekilde uygulayabileceğin bu jel formundaki ürün, kıl kökünün tersi yönünde, aşağı ve yukarı doğru hafifçe sürülmekte… Gün boyu kalıcı etkisi ile hayal ettiğin kaş görünümünü elde etmene yardımcı oluyor.

  • Brow Micro Filler Pen Kaş Kalemi: 79.99 TL
  • Tinted Brow Gel Renkli Kaş Maskarası: 79.99 TL
  • Brow Setter&Prime Gel Kaş Sabitleyici Baz: 79.99 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir