Voonka yeni ürününü Metaverse’de gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı

Metaverse’de yapılan ilk sağlık iletişimi lansmanı

Kampotu İlaç yeni ürünü Voonka e-PWR’ ı, Metaverse’de gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı.

‘Evrenin ötesi’, ‘öte evren’ ya da ‘üst evren’ anlamlarına gelen Metaverse; gerçek evreni ve pek çok sanal alt evreni kapsayan çok boyutlu kurgusal bir dijital evren olarak bilinmekte.

Metaverse evreninden yerini de alan Kampotu İlaç; Voonka e-PWR ürünü ile bir yeniliğe daha imza attı. E-sporcular dahil olmak üzere bilgisayara uzun süre maruz kalan birçok meslek grubu için oluşan risk faktörlerine özel olarak geliştirilen ürünün tanıtımı; bu platformda yapılan ilk sağlık iletişimi lansmanı oldu.

Kampotu İlaç Genel Müdürü Beril Koparal Ergün; “Kampotu İlaç olarak yenilikleri ve teknolojiyi süreçlerimize dahil etmeyi çok önemsiyoruz. Voonka Vitamins grubumuzun yeni üyesi Voonka e-PWR; özellikle bilgisayar başında uzun zaman geçiren e-sporcular dahil olmak üzere birçok meslek grubu için oluşan risk faktörlerine özel olarak geliştirildi. Zihin, beden ve göz sağlığını destekleyen bir ürün. Gıda +ödüllerinde Türkiye’nin 2022 yılında en yenilikçi gıda takviyesi ödülünü aldı. PWR ürünümüz yenilikçi vizyonumuzu desteklerken, lansmanı Metaverse dünyasına yakışan bir ürün oldu” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir