Genç ve sağlıklı görünmek isteyenlerin yeni buluşma noktası

Son teknolojik gelişmeler neler?

Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mert Seçer tarafından Bağdat Caddesi Suadiye’de açılan MYA Clinic; estetik ve güzellik konusunda son teknolojik gelişmeler ışığında hizmet veriyor.

High Definition Liposuction’dan Paris Işıltısı’na tüm dünyanın en güncel estetik tekniklerinin uygulandığı MYC Clinic; genç ve sağlıklı görünmek isteyenlerin yeni buluşma noktası…

MYA Clinic’te yapılan işlemlerden bazıları şöyle:

High Definition Liposuction 

Klasik liposuction işlemlerinden farklı olarak; vücudun doğal ve ideal anatomik yapılarını ortaya çıkarmayı amaçlayan bir işlemdir. Lazer ve ultrason gibi enerji bazlı sistemlerden yararlanılarak yapılmaktadır. Tüm kas yapılarına definisyon vererek, yağ dokusundan kurtarıp hastayı fit bir görünüme kavuşturmaktadır. Kadın ve erkek hastalarca aynı oranda tercih edilmektedir. Gerekirse alınan yağlar kıvrım yaratılmak istenen vücut bölgelerine transfer edilmekte ve optimal vücut görünümü verilmektedir.

Paris Işıltısı

Mezoterapi uygulaması cildin orta tabakasına cildin ihtiyacı olan aktiflerin verilmesiyle cansızlık, leke, akne, foto-yaşlanma gibi sorunlarla savaşmayı hedeflemektedir. İçeriği A,C,E vitaminleri gibi antioksidan vitaminler, glutatyon gibi anti-aging ajanlar, hyaluronik asit gibi nemlendirici ajanlarla oldukça zengin olan bir mezoterapi uygulamasıdır.

Sıvı Kollagen Uygulaması

Saflaştırılmış kolajenin vücut ısısına getirilerek, cilt altına uygulandığı bir anti-aging tedavidir. Yaşlanma karşıtı etki, skar tedavisi, elastikiyet kaybına müdahale amaçlı uygulanmaktadır. Dolgu uygulaması istemeyen hastalarda iyi bir alternatiftir.

Jalupro: 6+1 Nokta Lifting Uygulaması 

İçeriğinde Hyaluronik Asit’in düşük ve yüksek molekül ağırlıktaki formlarını kombine şekilde içeren uygulama, aynı zamanda 7 fonksiyonel aminoasit ve peptitlere sahiptir. Yüzün destekleyici noktalarına uygulanarak dolgu etkisi yapmadan ve yüz ifadesini değiştirmeden lifting etkisi yaparken, içindeki hyaluronik asit ile cildi içten nemlendirip,fonksiyonel aminoasit ve peptitler ile kollajen sentezine destek olur. Dolgu istemeyen hastalara lifting ve yaşlanma karşıtı destek sağlar.

COVID Sonrası Ozon Terapi

Ozon terapi vücuttaki dokuların oksijenlenmesini ve antioksidan kapasitesini artıran bir uygulamadır.

Snowcell Prenses Bakımı 

Prenses Bakım protokolü ise içeriğindeki arbutin, kojik asit , C vitamini ve antioksidanlar ile özel günlerinizde hiç olmadığı kadar parlamanızı hedefliyor. Her mevsim yapılabilmektedir ve agresif bir etkisi yoktur. Özellikle katılmak istediğiniz davet günü veya bir önceki gün önerilmektedir. Makyajınızın performansının artmasını sağlamaktadır.

IV Glutatyon Tedavisi

Glutatatyon vücudumuzdaki oksidan yükü nötralize eden en güçlü antioksidanlardandır. Anti-Aging, Anti-Stress, Anti-Oksidan etkilerinden dolayı kullanılmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir