FOREO Imagination ile farklı bir maske deneyime hazır olun!

Cilt bakımında ezber bozacak yeni ürün

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO doğal bakımı tercih edenleri; kendi maskelerini kendi yapmaktan hoşlananları; kişisel bakımına özen gösterenleri FOREO Imagination™ ile tanıştırıyor. Türünün ilk örneği olan ürün; mutfağınızdaki taze malzemeleri kullanarak hazırladığınız ev yapımı maskelerin etkisini artırmaya ve kremsi bir yapıya sahip olmalarına yardım ediyor.

Araştırmalara göre pandemi döneminde ev yapımı maskelerle ilgili internet aramaları yüzde 233; her ay ev yapımı maske kullananların oranı ise yüzde 41 arttı. Kadınların yüzde 57’si güzellik ve cilt bakımında doğal ve temiz içeriklerin kendileri için en önemli nitelikler olduğunu belirtiyor. Yüzde 47’si ise evde yaptıkları güzellik rutinlerini eğlenceli ve tedavi edici bulduklarını söylüyor.

Kullanımı da son derece kolay!

Kendi maskenizi yaratmak için dileğiniz ürünleri hazırlayıp; içine bir tatlı kaşığı FOREO Imagination™ ekleyip karıştırmanız yeterli… Hiçbir ürünle karıştırmadan tek başına nemlendirici bir maske olarak da kullanabilirsiniz. Ürün, temiz içeriğiyle de dikkat çekiyor.  FOREO Imagination™ paraben, sülfat, mineral yağ, alkol, parfüm içermiyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir