Korres ile antik çağlardan gelen doğal güzellik

Limon fesleğeninin ferahlatıcı etkisi

Antik çağların güzellik tüyolarından ilham alan cilt bakım ve kozmetik markası KORRES; doğallıktan vazgeçmeyenlerle Pure Greek Olive ve Greek Yoghurt serilerini öneriyor.

Cildin doğal nem seviyesini koruyan ve esnekliğini desteklemeye yardımcı olan Korres Basil Lemon Duş Jeli; limon fesleğeninin ferahlatıcı etkisi ve temizleyici özelliği ile gün boyu taze hissetmenizi sağlıyor.

Korres Mastic (Sakız) Vücut Sütü; yoğun besleyiciliği sayesinde cildin nem ihtiyacını karşılıyor. Aynı zamanda pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

Duş sonrası cildin sıkılığını artıran ve kırışıklıkları azaltan Korres Cashmere Rose Vücut Serum Spreyi; mis gibi kokusuyla ferahlık sağlıyor.

Zeytinyağından gelen güzellik: Pure Greek Serisi

Koroneiki’nin naturel sızma zeytinyağını içeren Pure Greek Olive Serisi; cilt bakımı, vücut bakımı ve saç bakımı ürünleriyle ön plana çıkıyor.

Pure Greek Olive Serisi’nde yer alan Pure Greek Olive Shine şampuan ve saç kremi, doğal bir antioksidan kaynağı olan sızma zeytinyağı, zeytin yaprağı özü ve B & E vitaminleri ile birlikte saçlara yoğun parlaklık, elastikiyet ve yumuşaklık veriyor.

Serinin diğer ürünleri Pure Greek Olive duş jeli cildi nazikçe temizlerken içeriğindeki sızma zeytinyağı ve zeytin yaprağı ile cildin doğal nemlilik seviyesini korumaya destek oluyor. Pure Greek Olive vücut kremi ve ellerin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlayarak cildin doğal nemini korumaya yardımcı olan Pure Greek Olive el kremi de serinin ürünleri arasında yer alıyor.

KORRES’in tamamen doğal içeriklerle hazırlanan ürünleri Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de…
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir