Narciso Rodriguez’den ikonik yeni koku: MUSC NOIR ROSE

Cildinizine özel bir koku

Narciso Rodriguez, koleksiyonunun ikonik yeni kokusu olan MUSC NOIR ROSE ile kişiye özel yepyeni bir koku yakalıyor. MUSC NOIR ROSE, modern kadınlığın bitmeyen hikayesinde yeni bir sayfa açıyor. MUSC NOIR’inden daha şehvetli ama daha az karanlık olan kehribar çiçekli MUSC NOIR ROSE; yoğun sümbülteberden yeni bir buketle çiçek açıyor.

İtalyan bergamot yağının pembe biberle vurgulanan üst notaları, parlak bir ışıltı verirken; keskin narenciye, tatlı bir meyveden daha otsu balzamik bir notayla sorunsuz bir şekilde eviriliyor. Bu taze ve ışıltılı açılış, oryantal vanilyanın bağımlılık yaratan tabanı, zengin deri süet akortlarıyla vurgulanan kremsi tatlılığı ve Endonezya paçulisinin yumuşacık saran topraksallığı ile bir tezat oluşturuyor.

Yeni bir şeffaflık havası

Koleksiyonunun keskin, temiz çizgilerini ve imzası haline gelen dış siluetini paylaşan MUSC NOIR ROSE’un camı da baştan çıkarıcı bir dumanlı pembe ile renklendirilen, saf şeffaf bir şişede sunuluyor. İçerideki kokunun yoğun pembe tonunu açığa çıkaran ve güçlendiren yarı saydam şişe; MUSC NOIR ROSE’un hassas duygusallığını ve samimi aurasını yansıtıyor. Rafine bir sanat eseri olan tasarımı, ışık ve gölgenin koku alma kontrastını incelikle ima ediyor, lake siyah bir kapağa karşı parlak pembe cam.

Bir ilham perisi ortaya çıktı

Onun için ilham perisi Lola Nicon, MUST NOIR ROSE’un kişiye özel duygusallığını mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Inez & Vinoodh tarafından çekilen kampanya filmi, kadınlığının en özel ve en kişisel yönlerini incelikle yakalıyor. Onların sinematik merceğinden, onun ham güzelliğinin çıplak bırakıldığını, kırılganlığının gücü olarak benimsendiğini görüyoruz.

Saf doğal ışıkta, ışık ve gölge arasındaki enfes bir etkileşimle çekilen kampanya; parçalanmış hatıralardan ve ilgi çekici, hipnotik anlardan oluşan semavi rüya gibi bir kaliteye sahip. Tekrarlayan pembe vurgular, MUSC NOIR ROSE’un parlak pembe ışıltısını hatırlatırken; daha koyu öğeler ise fiziksel gücün yoğun duygusallığını yansıtıyor.

Kat kat sürmenin kişiselleştirilmiş ritüeli

Tek başına sürüldüğünde hassas bir şekilde şehvetli ve son derece bağımlılık yaratıyor. Kişiye özel kat kat sürme ritüeli aracılığıyla sonsuz olasılıkları ortaya çıkarıyor. PURE MUSC, MUSC NOIR ROSE’un şehvetli buketini büyüterek; portakal çiçeği, yasemin ve aromatik asya ağacının özü ile görkemli ışıltısını güçlendiriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir