GEA City dünyasının kozmetik ürünleri satışa sunuldu

GEA City ürünleriyle doğanın iyileştirici gücü hissedin

İçeriğinde nefes terapileri, yolculuklar, bilinçli beslenme, GEA Akademi, workshoplar ve seminerlerin yer aldığı GEA City dünyasının kozmetik ürünleri satışa sunuldu. GEA City koku ve nefes arasındaki derin bağa dayanarak yüzde 100 doğal içeriklerden oluşan esans karışımlı yağlar ve kremlerle sizi güzel, rahat, enerjik ve mutlu anlara götürüyor.

GEA City, tamamı doğal malzemelerden oluşan kozmetik ürünlerini satışa sundu. Doğanın özlerinin iyileştirici gücüne inanan marka, o özleri kozmetik ürünlerle günlük hayata dahil etti. GEA City’nin ürünleri arasında sabundan vücut spreyine, nemlendiriciden aromatik yağlara kadar pek çok seçenek var.

IBF Breathwork Foundation üyelerinden İyi Yaşam Uzmanı ve Nefes Koçu Merva Onur’un kurucusu olduğu GEA City ürünleri, enerjinizi yükseltmeyi hedefliyor. Sadece www.shopigo.com online alışveriş sitesinde satışı yapılan ürünler, yakın zamanda GEA City’nin sitesi www.geacity.com’da da satışa sunulacak. Her gün yeni ürünlerin eklendiği GEA City kozmetik ürünleriyle doğanın iyileştirici gücü hissedin.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir