Yeni İlkbahar/Yaz 2020 Miu Miu Gözlük Koleksiyonu

Çerçeveler mücevher dünyasını anımsatıyor

Yeni İlkbahar/Yaz 2020 Miu Miu Gözlük Koleksiyonu farklı tarzları yaratıcı şekilde  bir araya getiriyor. Sadelik ve karmaşa, süs ve doğallık, minimalizm ve aşırılık gibi uç noktalar karşılaşıyor ve özgürce harmanlanıyor.

Alışılmadık stil, ustalık gerektiren üretim teknikleri ve feminen silüetler, 2019 Miu Miu Resort defilesinde tanıtılan Miu Miu La Mondaine özel koleksiyonunda bir araya geliyor. Kalın kenarlı büyük boyutlu çerçeveler yerlerini sofistike elmasa benzer metal profillere bırakırken düz lensler modern bir stili ifade ediyor.

İlkbahar/Yaz 2020 podyumunda daha yeni tanıtılan Miu Miu Artiste koleksiyonu, unsurların analizi ve yeniden inşasıyla hazırlandı. Çerçeveler, yüzeye parlak ve ışıltılı bir etki katan özel elmas kaplama tekniği sayesinde mücevher dünyasını anımsatıyor.

Miu Miu Noir teması, modern bir feminenlik ifadesi olan ve gölgeli ya da tek renkli lenslere uygulanan mikro kristal ve gösterişli parçalarla öne çıkan yeni stillerle sahne ışıklarına geri dönüyor.

Miu Miu La Mondaine özel gözlük koleksiyonu

SMU 58V Modeli

İlk olarak 2019 Miu Miu Resort defilesinde sunulan, Miu Miu La Mondaine özel koleksiyonunun bu güneş gözlüğü, sofistike ve alışılmadık bir tarzı yansıtıyor. Büyük boyutlu ve düzensiz biçimli ön kısım, ustalık gerektiren mücevher yapma tekniğini anımsatan değerli elmas benzeri metal bir profille çerçeveleniyor. Kömür Gölgeli Göl, Bitter Çikolata Gölgeli Opal, Dalga Gölgeli Macenta ve Mor Gölgeli Soleil tonlarındaki lensler ile vurgulanan  Altın ve Çelik renk seçenekleriyle sunuluyor. Miu Miu yazısı logosu.

SMU 07V Modeli

İlk gösterimi 2019 Miu Miu Resort defilesinde yapılan Miu Miu La Mondaine özel koleksiyonunun bu güneş gözlüğü şık ve alışılmadık  bir tarz ile tanımlanıyor. Büyük çerçevenin düzensiz biçimi, lenslerin iki yanında ayırt edici kafes görünümü olan kalın asetat profillerle pekiştiriliyor. Siyah, Bitter Çikolata, Eflatun ile Gökyüzü, Mor ile Malt renklerinin gölgeli tonlarının yanı sıra Kristal Gri ile Bitter Çikolata ve Kristal Kahverengi ile Bitter Çikolata renklerinin iki tonlu versiyonlarıyla sunuluyor. Miu Miu yazısı logosu.

Miu Miu Noir özel koleksiyonu

SMU 56V Modeli

Bu yeni Miu Miu Noir güneş gözlüğü modern bir feminenliği yansıtıyor. Kare büyük metal ön kısım, lenslerin iki yanındaki pırıltılı mikro kristaller veya gösterişli parçalarla süsleniyor.

Göz alıcı Siyah, Kaplumbağa Deseni Pembe Cameo ve Aqua Kaplumbağa Deseninin yanı sıra kristalli Siyah ve Cameo seçenekleriyle sunuluyor. Miu Miu yazısı logosu.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir