Gelinin yolculuğuna eşlik eden şık, romantik ve cüretkar tasarımlar

Her ana değer katan yeni koleksiyon ‘House Party Loungewear’

Minimal çizgileri trend detaylarla birleştiren, abartıdan uzak tasarımlarıyla gelinliğin formunu bilinenin dışına taşıyan BEGUM Bridal Design House; ‘House Party Loungewear’ koleksiyonunu sundu. Koleksiyon, gelinin her anına dokunan izler bırakıyor. Naif çizgilerle aydınlattığı bu ışıltılı yolculukta; şıklık, romantizm ve cüretkarlık var.

Sadeliğin baştan çıkarıcı tavrının ustalıkla kullanıldığı tasarımlarda lüks ve doğal kumaşların gücü ortaya çıkıyor. Koleksiyon; evde, sahilde ya da özel bir günde giymeye uygun olarak tasarlandı. Şort, elbise, pijama, ipek kimono gibi bir gelin ya da gelin adayına eşlik eden özel parçalardan oluşuyor.

Düğün planlarının vazgeçilmezi olan bekarlığa vedalar, özel buluşmalar, prova yemekleri, balayı ve daha fazlası için beyaz elbiselerden oluşan ışıltılı bir şölen sunuluyor. Marka, ince detaylarda işlediği desenlere zarif bir parıltı katıyor. Üstelik gelinin heyecanlı yolculuğunun akışına tılsımlı dokunuşlar yapan koleksiyonu kişiselleştirmek mümkün. Yaka, sırt ya da manşetlere özel yazılar ekleyebilirsiniz.

BEGUM Bridal Design House, kadını sofistike, gizemli ve doğal bir tasarım anlayışıyla bütünleştiriyor. Geleneklerin dışına taşıdığı güzellik algısını; zarafetin inceliği ile birleştirdiği bu koleksiyonun hazzını kumaşların şık dokunuşları veriyor.

Gelinin her anını özel kılan şık tasarımlara showroomdan ya da www.begumbdh.com online mağaza adresinden ulaşabilirsiniz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir