Ginzeng Refreshing Enerji Verici ve Aydınlatıcı Göz Kremi yenilendi

Artık iki farklı renk tonunda: Orijinal ve Sıcak

Origins; anında gözle görülür bir aydınlatma sağlayan ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olan GinZing™ Refreshing Enerji Verici ve Aydınlatıcı Göz Kremini yeniledi! Şimdi iki farklı tonda; yorgun gözleri hedef alarak nem artırıcı 13 bileşenle göz çevresinde kalıcı nemlendirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda şişkin ve solgun görünümü azaltmaya da yardımcı oluyor.

GinZing™ Enerji Verici ve Aydınlatıcı Göz Kremi’nin sırrı, doğal ve aktif enerji verici bileşenlerinde saklı. Panax Ginseng ve kafein içeren güçlü formülü, daha sağlıklı ve parlak görünen bir göz çevresi için çalışıyor. C vitamini ve niasinamid, sinerji içinde doğal cilt hücre enerjisini artırmaya yardımcı oluyor. Aydınlatıcı mineral pigmentler ise göz altı bölgesini anında aydınlatmayı amaçlıyor.

Panax Ginseng ve kahve çekirdeklerinden elde edilen kafein; göz çevresi yorgunluğunun görünümüyle mücadele etmeye yardımcı oluyor. Anahtar bileşenler, C vitamini ve niasinamid; göz altındaki koyu halkaların görünümünü en aza indiriyor. Portakal kabuğu özü ise göz çevresindeki şişkinliği gidermeye yardımcı oluyor. Hyalüronik asit ve kahve çekirdeği yağının hedefi ise, hassas göz altı bölgesini yoğun şekilde nemlendirmek.

Göz kremi temel bileşenleri

  • Panax Ginseng: Dengeleyici özelliklerinden dolayı geleneksel Çin tıbbında 2000 yılı aşkın bir süredir kullanılan bu bileşenin hem bedeni hem de zihni dengelediğine inanılıyor. Cildin daha canlı görünmesi için doğal cilt hücre enerjisini artırmaya yardımcıdır.
  • Kahve Çekirdeklerinden elde edilen kafein: Işıltıyı sağlamak ve cildi canlandırmak için doğal cilt hücre enerjisini artırmaya yardımcı olur.
  • C Vitamini ve Niasinamid: Göz altı bölgesinin daha parlak ve enerjik görünmesine yardımcı olarak; göz altı koyuluğunu azaltır.

Testler ne diyor?

  • Klinik testlere göre; zamanla koyu halkaları gözle görülür şekilde azaltır.
  • Kullanıcılar anında aydınlık, iyi dinlenmiş, daha parlak görünen göz çevresi görünümüne sahip olduklarını belirttiler.
  • Kullanıcılar göz çevrelerinin tazelendiğini ve aydınlandığını belirttiler.

Nasıl kullanmalısınız?

Sabah ve akşam cilt bakım ritüelinizde parmak ucunuzla göz çevresine nazikçe masaj yapın. Tüm cilt tipleri ve tonları için uygundur. Kontakt lens kullanıcıları için güvenlidir. Oftalmolojik olarak test edilmiştir.

İpucu: Anında parlaklık için aydınlatıcı olarak elmacık kemiği boyunca da uygulanabilmektedir.

10 ml Tüp On-The-Go Formatı fiyatı: 209 TL

15 ml 2 farklı renkte Jar Formatı fiyato: 259 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir