Global Repair yaşlanma karşıtı bakım ile 1 haftada 4 yaş daha genç cilt

60 yaş artık yeni 30 yaş anlamına geliyor

Filorga, özgün gençlik koçluğu kozmetik programını geliştirdi. Cansız cildin tüm sorunlarını yepyeni bir çekirdek formülle ele alıyor: Yoğun Onarım Faktörleri (50 mezo bileşen + 3 süper besin + 4 hücresel güçlendirici)

Orijinal bir formüle sahip olan bu kompleks, muhteşem gençleştirici etki için estetik tıbbın etkilerini kullanmak için en iyi kozmetik besin maddelerini ultra özel bileşenlerle birleştiriyor.

Çok yönlü canlandırma ve yoğun bir tıbbi bakım  

Cildin esnekliğini ve canlılığını geri kazandırmak için en iyi bitkisel yağlardan ve bilimsel keşiflerden elde edilen 3 süper besin üçlüsü içerir.

Süper seramidler: Bilimsel araştırmaların meyvesi olan bu seramidler, ciltte bulunanlarla aynıdır ve fizyolojik seramidlerdeki azalmayı telafi eder. Bunlar cildin bariyer fonksiyonunu yenilemek için epidermisteki lipidlere bağlanır

Süper Omegalar: Omega-6 bakımından zengin çuha çiçeği yağında ve Omega-3 ve 9 bakımından zengin olan jojoba yağında bulunur. Bu yağ asitleri hidrolipidik filmi güçlendirir, hücre yenilenmesini arttırır ve cildi canlandırır.

Süper vitaminler: Aynı zamanda, E vitamini açısından zengin kamelya yağı ve cilt savunmasını güçlendirmek ve cildi yeniden canlandırmak için A, D ve K vitaminleri bakımından zengin olan hodan yağı ile süper bir kokteyl içerir.

Çok yönlü yoğun yaşlanma karşıtı düzeltme

Yaşlanmanın tüm belirtilerine etki etmek için en çok kullanılan 5 estetik tıp tekniğinden ilham alan en iyi aktif bileşenlerin bir kombinasyonudur.

Parlaklık: 50 Aydınlatıcı Mezo Bileşen. NCEF, Enjekte edilebilir mezoterapide kullanılan 50 polyrevitalising bileşen(vitaminler, antioksidanlar, koenzimler) hücresel fonksiyonu artırır. Cilt, taze ve parlak hisseder.

Çizgiler: Dolgunlaştırıcı Hyaluro-Booster. Cildi dolduran ve çizgileri düzelten dolgu benzeri küre formundaki retiküle hyaluronik asit içerir. Cilt anında yumuşar.

Sıkılık: Sıkılaştırıcı Kolajen-Booster. Dermisin yeniden yapılandırılması için Kollajen sentezini artıran ve cilt liflerinin yapısını uyaran radyo frekans tekniğinden ilham alan bir peptid kompleksi içerir. Cilt daha sıkı hisseder.

Koyu lekeler: Cilt tonunu eşitleyici Clear-Booster. Ultra hedefli vektörizasyon sistemi sayesinde özellikle koyu lekelere etki eden lazer tekniklerinden esinlenen 5 aydınlatıcı aktif bileşen kompleksi içerir. Cilt tonu eşitlenir.

Hacim: Dolgunlaştırıcı Adipo-Booster. Botanik özü, lipo-doldurucu tekniğinden esinlenerek yağ dokusunun kalınlığını arttırmak için yağların adipositlerde lipitlerin depolanmasını uyarır.  Yüz hacmi yenilenir.

Global Repair 4 adımda yoğun yaşlanma karşıtı program

Gençleştirici etki sağlamak üzere tasarlanan Global Repair serisi, yoğun besleme ve çok yönlü canlandırma için yoğun onarım faktörlerle zenginleştirilmiş 3 tamamlayıcı ürünle epidermisin hücrelerini önemser.

Tüm ürünler 24H Chrono-boosted teknolojisine sahiptir. Optimum 24 saat etkinlik için akşamları maskeye dönüşen çift kullanımlı gündüz / gece formüle sahiptir.

1-GLOBAL REPAIR ESSENCE Gündüz losyon/ gece maske

Ultra besleyici bir etki için lipid yenileyici kahverengi deniz yosunu özü ile zenginleştirilmiştir.  Eşsiz, zarif ve duyusal yaşlanma karşıtı etki!

Gündüz, nem arttırıcı dokusunu losyon olarak uygulayın. Nemlendirici ve uyarma etkisi için tüm yüze uygulayın. Akşamları, nemli pamuklu pedlere koyun ve yoğun besleme ve dolgunlaştırma etkisi için pedleri maske gibi yüzünüze yerleştirin.

7 gün sonra kadınlar tarafından fark edilen sonuçlar

 • Nemli cilt yüzde 100
 • Anında beslenmiş cilt yüzd 95
 • Daha sık cilt yüzde 85
 • Onarıcı etki yüzde 90

2-GLOBAL REPAIR INTENSIVE Gündüz serum / gece maske

Özel gençleştirici ajanlarla zenginleştirilmiştir: arttırılmış etkinlik için yumuşatıcı retinol ve enerji verici glikojen içerir. Gündüz, anında etki için kremden önce eriyebilen dokusu ile ince bir tabaka uygulayın. Akşamları, uyku maskesi olarak kullanın: arttırılmış etkinlik için kreminiz ile kalın bir tabaka karıştırın.

7 gün sonra kadınlar tarafından fark edilen sonuçlar

 • Daha yumuşak cilt yüzde 90
 • Sıkılaştırıcı etki yüzde 80
 • Yeniden yapılanmış yanaklar yüzde 76
 • Güzel cilt yüzde 83

3-GLOBAL REPAIR EYES & LIPS Gündüz ve gece Kremi

Göz ve dudak çevresinde mikrosirkülasyon aktivasyonu ve pürüzsüz bir etki sağlamak amacıyla bitkisel bazlı aktif içerikler ile zenginleştirilmiştir. Bir defa gündüz veya akşam ya da iki defa gündüz ve akşam olmak üzere; hafif eriyen dokusunu ince bir tabaka halinde hızlı bir güzellik artırıcı etki sağlamak amacı ile uygulayın.

7 gün sonra kadınlar tarafından fark edilen sonuçlar

 • Daha eşit bir göz çevresi yüzde 72
 • Daha sıkı bir cilt yüzde 72
 • Anlık nemlenmiş cilt yüzde 93
 • Daha pürüzsüz bir cilt yüzde 79

4-GLOBAL REPAIR Gündüz krem / gece maske

Cildi yeniden canlandıran ve kalıcı gençleştirici etki için oksidasyondan koruyan uzun süreli bir yaşlanma karşıtı sistem ile geliştirilmiştir. Cilt yaşlanmasını durdurmak için üstün yaşlanma karşıtı bakım!

Gündüz, yaşlanma karşıtı etki için ultra konforlu eriyebilen dokusunu ince bir tabaka uygulayın. Uyandıktan sonra muhteşem bir gençleştirici etki için akşamları uyku maskesi olarak kalın bir tabaka uygulayın.

7 gün sonra kadınlar tarafından fark edilen sonuçlar

 • Nemli cilt yüzde 85
 • Anında beslenmiş cilt yüzde 91
 • Daha sıkı cilt yüzde 82
 • Onarıcı etki yüzde 94Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir