Güneş koruma ve bronzlaşmada 35 yıllık deneyimiyle şimdi Türkiye’de!

Carroten ilhamını havuçtan alıyor

Cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken doğal ve güvenli bronzluk sağlayan Carroten; uluslararası pazarlardaki başarısının ardından ilk kez Türkiye’ye geliyor.

Marka, güneşe maruz kalındığında cilt sağlığını ve güzelliğini olumsuz etkileyen faktörlerden korunmak amacıyla geliştirildi. İlhamını antioksidan bakımından zengin ve bronzlaşmayı güçlendirme özellikli havuçtan alıyor. Yüksek kaliteli içerikleri ve gelişmiş formülleriyle teninizde ipeksi bir dokunuş yaratırken; eşsiz yaz kokularıyla büyüleyici bir deneyim yaşatıyor.

Hassas ciltler için yüksek korumalı yüz kremleri

Hassas ciltlere özel olarak tasarlanan ve tüm cilt tiplerinin kullanabileceği SPF50 korumalı yüz kremleri; antioksidan bakımından zengin içerikleriyle cildi nemlendiriyor. UVB, UVA, VL ve IRA gibi güneşin zararlı ışınlarından cildi koruyor. Hafif dokusu sayesinde hızla emiliyor. Suya dayanıklı olmasıyla denizde, havuzda bile uzun süre etkisini kaybetmiyor.

Yaz aylarında artış gösteren cilt lekelerini önlemek için geliştirilen yaşlanma karşıtı bakım kremi; güneşin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indiriyor. Yazın her anını doyasıya yaşarken makyaj yapmadan bakımlı görünmek isteyenler, cilt tonu eşitleyici renkli bakım kremini tercih ediyor. Ciltteki renk eşitsizliklerini azaltan krem, yüksek güneş korumasının beraberinde ciltte fazlalık hissi yaratmayan dokusu ve kusursuz mat bitişi ile öne çıkıyor.

Yüz ve vücut için yüksek korumalı güneş kremi, sprey ve sütler

Yüksek korumalı SPF50 güneş sütü; ultra hafif dokusuyla cilt tarafından hızlıca emiliyor ve kadifemsi bir his bırakıyor. İçeriğinde bulunan hyaluronik asit ve betain sayesinde cilde kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Soğutucu özelliğiyle yaz sıcağında ferahlık veriyor.

Yenilikçi Superdry sistemiyle geliştirilen yüksek korumalı SPF50 güneş spreyi; cilde ekstra kuru bitiş sunuyor. 360° püskürtme sistemiyle her açıdan kolay uygulama ve anında emilen formülüyle kumların yapışmasını önlüyor. -2°C’ye kadar soğutma etkisi sağlayan kuru güneş spreyi; baştan çıkarıcı Hindistan cevizi kokusuyla mest ediyor.

Aile boyu kullanıma uygun SPF30 korumalı sprey güneş sütü, hafif yapısıyla anında emiliyor. Hassas ciltli yetişkin ve çocuklara özel zengin formülü; cilde uzun süreli yatıştırıcı bakım sunuyor. İçeriğindeki aqua mimic teknolojisi sayesinde cildin doğal nem mekanizmalarını taklit eder ve ideal nem dengesini koruyor.

Çocuklar için SPF50+ korumalı sprey güneş sütü; güneşin olumsuz etkilerine ve dış faktörlere karşı ciltte koruyucu bariyer oluşturuyor. Hassas ciltli çocukların bağışıklık savunmasını harekete geçirip; formülündeki provitamin D ile UV radyasyonuna karşı cilt direncini artırıyor.

Koyu renkli ciltler için bronzlaştırıcı yağ ve jeller

Uzun süreli ve kusursuz bronzluk sağlayan bronzlaştırıcı güneş jeli; içeriğindeki Hindistan cevizi ve havuç yağları ile hızlı bronzlaşma sağlıyor. A ve E vitaminleri bakımından zengin formülü ciltteki erken yaşlanma belirtilerini önlüyor. Aynısefa ve kasımpatı özleriyle cildi yatıştırıp, besliyor.

Altın ışıltılı bronzlaştırıcı güneş jeli, ciltte anında güneş ışıltısı etkisi yaratır. İçeriğindeki altın yansımalar tüm vücuda parlaklık verir, nefes kesici bronz bir görünüm sunar.

Güvenli bronzluk isteyenler için geliştirilen düşük korumalı SPF6 güneş yağı; koyu renkli ve güneşe yatkın ciltler için tasarlandı. Hindistan cevizi, havuç ve ayçiçeği yağlarıyla desteklenen güçlü formülüyle bronzlaşmayı hızlandırıyor. Cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Etkili güneş koruma ve güvenli bronzlaşma sağlayan Carroten ürünlerine ebrusalli.com.tr, Trendyol, Gratis mağazaları ve gratis.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir