Güneşin tadını Vichy Liftactiv güneş setleri ile çıkarın!

Vichy’den Yaz Hediyesi

Yaz mevsimiyle birlikte, güneşin keyfini çıkarırken cildimizi korumak ve ona ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak önemli. Vichy’nin yaz mevsimine özel sınırlı sayıda hazırladığı deluxe boy güneş kremi ve hasır çanta hediyeli iki farklı güneş seti, cilt sağlığına önem verenleri bekliyor.

Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştıcı Bakım Rutini Kofresi

Vichy Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum ve Capital Soleil UV Age Daily SPF50+ Güneş Kremi’nden oluşuyor.

Siz güneşin keyfini çıkarırken cilt yaşlanması belirtileriyle mücadele ediyor. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor, genç ve sağlıklı görünüm için cildinize bakım yapıyor. Serum, %1,5 saf hyalüronik asit, Cg vitamini ve Vichy Volkanik Suyu içeren formülü ile kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltıyor. Cilde dolgun bir görünüm sağlıyor. Kırışıklık karşıtı işlemlerin etkisini uzatıyor.

Vichy Capital Soleil UV Age Daily SPF50+ Güneş Kremi ise; peptitler, niasinamid ve probiyotik türevi içeren formülü ile UVA ve UVB koruması sağlıyor. UV kaynaklı yaşlanma belirtisi olan koyu lekelere karşı koruyor. Koyu leke görünümünü %27 azaltıyor.

 Vichy Liftactiv Antioksidan Aydınlatıcı Bakım Rutini Kofresi

İki güçlü ürün ile cildinizin yaz aylarında ihtiyaç duyduğu aydınlatıcı bakımı karşılıyor. Vichy Liftactiv %15 Saf C Vitamini Antioksidan Serum, %15 Saf C vitamini içeriyor. Cildin antioksidan savunmasını güçlendiriyor. İnce çizgilerin görünümünü azaltıyor.

Vichy Capital Soleil UV Age Daily SPF50+ Güneş Kremi ise; peptitler, niasinamid ve probiyotik türevi içeren formülü ile gelişmiş bir UVA ve UVB koruması sağlıyor. UV kaynaklı yaşlanma belirtisi olan koyu lekelere karşı koruma sağlıyor. Koyu leke görünümünü %27 azaltıyor.

İki Güneş Ürünü Alana Vintage Vichy Plaj Çantası Hediye

Vichy, etkili güneş korumasını şık bir hediye ile buluşturuyor. İki adet ve üzeri güneş ürünü alanlar vintage Vichy plaj çantası hediyesi ile buluşuyor. Vichy Capital Soleil serisi, UVA ve UVB ışınlarına karşı  koruma sağlıyor. Cilt yaşlanmasının belirtileri ile de mücadele ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir