Babalar Günü hediyesi için Anker’den teknolojik öneriler!

Farklı kategorilerdeki akıllı teknolojiler

Anker, koşulsuz sevginin ve fedakarlığın timsali babalarımıza yaraşır hediye alternatifleri sunuyor. İster televizyon keyfini dev ekranlara taşıyan projeksiyon cihazlarından birini tercih edin… İster ses kalitesiyle babanızı tüm stresinden uzaklaştıracak kulaklık alternatifleri arasından seçim yapın.

Dev ekran keyfi babanız nerede isterse orada

Eğlencenin küçük ekranla sınırlandırılmasını kimse istemez. Maç keyfini, film keyfini ya da televizyon keyfini babanız nerede istiyorsa orada büyük ekrana taşısın. Dünyanın ilk kablosuz dış mekan projeksiyon cihazı Nebula Mars 3, 1000 ANSI Lümen parlaklığı, 200 inç boyutu ve doğal 1080p çözünürlüğü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dev ekran deneyimini farklı bir boyuta taşıyor.

Yapay zekâysa en iyi görüntüleme deneyimi için ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Netflix tarafından lisanslanan ürün, çift 8W Dolby Ses özelliğiyle dikkat çekiyor.

Babanız gücünü Anker’den alsın

Telefon ve bilgisayar babanızın ayrılmaz ikililerindense şarj en önemli konulardan biridir. Babanızın hem enerjisi hiç bitmesin hem de telefonunu ya da bilgisayarını her an ve her yerde şarj edebilsin!

Orijinal bir şarj cihazına göre telefonları, tabletleri ve daha fazlasını 3 kat daha hızlı şarj edebilen Anker 323 Şarj Cihazı, 33 Watt’lık gücüyle hem bir USB-C portuna hem de bir USB-A portuna sahip olduğu için aynı anda iki cihaz için kullanılabiliyor. Anker 737 Şarj Cihazı (GaNPrime 120W) ise telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve kulak içi kulaklık dahil olmak üzere 1.000’den fazla popüler mobil cihazlarıyla uyumlu şekilde çalışıyor. 2 USB-C ve 1 USB-A çıkışı ile üç cihazı aynı anda şarj edebilme özelliğine sahip. PowerIQ 4.0 teknolojisi sayesinde cihazlarınızı 26 dakikaya kadar daha hızlı şarj ediyor.

Babalar en iyi ses kalitesini hak eder

Anker Soundcore AeroFit Pro Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, sporcu babaları sevindirecek bir hediye. Soundcore’a Özel SweatGuard Teknolojisi ile IPX5 Suya Dayanıklı sertifikasına sahip. Standart Bluetooth codec bileşenlerine kıyasla 3 kat daha fazla veri ileterek yüksek kaliteli ses sunmakta. Tek şarjla 14 saat kesintisiz müzik çalma olanağı veriyor. Beraberindeki şarj kutusuyla birlikte toplamda 46 saatlik şaşırtıcı bir kullanım süresi sağlıyor.

Kulak üstü kulaklılardaysa şık ve ergonomik bir kulak üstü bluetooth kulaklık olan, yenilikçi çift katmanlı diyafram sürücüleriyle 50 saate varan kullanım süresi sunan Soundcore Space Q45 ve dış sesleri iki kat daha güçlü azaltma özelliğine sahip yeni kulaklık Soundcore Space One Babalar Günü’nün favori hediye alternatifleri arasında yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir