Güzelliğin sırrını bitkilerle keşfeden yepyeni bir marka: Bioterra

Sentetiklerden arındırılmış güzellik

Doğanın dengesine saygılı hiçbir canlıya zarar vermeden tüketicilere, cilt bakımında doğal ve organik içerikli ürünler sunan Bioterra, sektöre güçlü bir giriş yapıyor. Ürünlerinin gücünü organik uçucu yağlardan alan marka, sentetik içermeyen formülleriyle dikkat çekiyor. Saç, cilt ve vücut bakımında tüketicilere yepyeni bir deneyim sunmakta!

Uçucu ve sabit yağların şifasından ilham alan, Cosmos Organik sertifikasına sahip Bioterra, cildi onarmaya en alt katmandan başlıyor. Ayrıca sentetik molekül içermeyen ürünleriyle sağlığınızı tehdit etmiyor.

Saf ve doğal güzelliği cildinizde hissedin

Sentetik moleküllere karşı organik bakımı savunan Bioterra;

  • Temizleyici ve tonik
  • Krem
  • Yüz bakım yağı
  • Serum
  • Maske ve peeling
  • Göz ve dudak bakım

ürünleri ile cilde derinlemesine nüfuz ederek doğal etki sağlıyor. Marka yaş alma ile gelen çizgiler ve kırışıklıklar için de yapay vaatler değil gerçek doğal çözümler öneriyor.

Vücut bakımına doğal dokunuş Bioterra’dan!

Bioterra; vücut losyonu ve jeli, vücut bakım yağı, tırnak ve tırnak eti bakım yağı, el yapımı katı sabunlar, güneş kremi, bronzlaştırıcı yağ, selülit ve çatlak bakım yağları ile vücudu temizliyor, yeniliyor ve onarıyor.

Gücünü bitkilerden alan mucize ürünler saçlara canlılık veriyor

Farklı saç tiplerine özel şampuan, saç kremi, saç maskesi, saç bakım yağı ve saç bakım serumları ürünler arasında yer alıyor. Sülfatsız içerikleriyle, saç ve saç derisinin sebum dengesini sağlayıp kökten uca onarım gerçekleştiriyor.

Yaşam kalitenizi arttıracak onlarca aromaterapi yağı

Bioterra yağları, organik sertifikalı olup %100 saflıktadır. Uçucu yağların farmakolojik, fizyolojik ve psikolojik etkilerinden faydalanmak isteyenler için pek çok seçenek var.

Bioterra, deneyim mağazasını Bağdat Caddesi’nde açtı!

Gücünü doğadan alan Bioterra, Bağdat Caddesi’ndeki deneyim mağazası ile tüketicilerle buluştu.  Cilt bakımı uzmanları, yaptıkları analizi sonrasında size uygun ürünleri tavsiye ediyor. Bu ürünlerle cilt bakımınızı da ücretsiz yapıyor.

Mağazanın sıcak ve samimi konseptinde cilt bakımınızı gerçekleştirdikten sonra cafe bölümünde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bioterra’nın organik ve doğal ürün yelpazesini keşfetmek için www.bioterraorganics.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

*Cosmos Avrupa Birliği ülkeleri tarafından ortaya çıkarılan ve dünyaca kabul edilmiş bir standarttır. 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir