Harry Potter mağazası ‘Wizarding World’ artık Türkiye’de!

Sihir Dükkanı Mall of İstanbul’da!

Harry Potter hayranlarını gizem ve macera dolu bir deneyimle buluşturmaya hazırlanan dünya genelindeki dördüncü ‘Wizarding World’ artık Türkiye’de! Mağaza, 16 Aralık’ta Sihir Dükkanı firması tarafından İstanbul’da açılıyor. Mall of İstanbul’daki mağaza çekim merkezi olacak.

Bu benzersiz ve ilklerle dolu mağaza, Harry Potter hayranlarına eşsiz bir atmosferde, yerel ve global ortakların ürünlerini de çatısı altında toplayarak alışveriş ve farklı bir deneyim imkanı sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye’deki hem ilk lisanslı Harry Potter partneri hem de Warner Bros. Discovery ailesinin üreticisi ve perakende partneri olan Sihir Dükkanı, bu mağazayla bir ilke imza atıyor.

Mağaza, 200 metrekarelik geniş bir alanda hizmet verecek. Harry Potter ve Fantastik Canavarlar serilerine ait 1500’e yakın zengin ürün yelpazesine sahip. Her gün 10.00-22.00 saatleri arasında açık.

İç tasarımı Harry Potter evreninin etkileyici atmosferini yansıtırken duvarlarda serinin sahnelerinden alıntılar var. Vitrinlerde ikonik karakterlerin figürleri ve her köşede benzersiz detaylar bulunuyor.

Mağazada “Asa Seçimi”, “Seçmen Şapka ile Hogwards Binası’nı Bulma”, “Görünmezlik Pelerinini Deneme”, “9 ¾ Peronunda Fotoğraf Çekme” gibi özel imkanlar var.

Açılış gününe özel etkinlikler, hediyeler

Harry Potter hayranlarını; giyim ürünlerinden, lüks koleksiyonluk parçalara, ev dekorasyonundan oyuncaklara geniş bir ürün yelpazesi bekliyor. Açılış gününe özel etkinlikleri ve sürpriz hediyeleri kaçırmayın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir