Yılbaşında Sevdiklerinizi Watsons Ürünleri ile Şımartın

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel zamanı

Watsons, bu yılbaşı için özenle seçtiği harika hediye fikirleriyle karşınızda. Vücut spreylerinden parfümlere ve cilt bakım ürünlerinden rujlara kadar birçok seçenek var.

Pure Beauty BB Krem (449.90 TL)

Gözenek ve leke görünümüne sahip ciltler için hafif ve ağırlaşmayan kapatıcı özelliği sahip. İçeriğindeki Lespedeza Capitata özü sayesinde cildi mavi ışığın etkilerinden koruyor. SPF 50 koruması sayesinde ise güneş ışığının zararlı etkilerinden… Ivory ve Natural olmak üzere iki farklı renk tonu var.

Revolution Timeless EDT Parfüm (610.10 TL)

Meyvemsi ve çiçeksi notaların karışımıyla sizi baştan aşağı saran bir koku… Odunsu ve aromatik alt notalarla zenginleştirildi. Feminen duyguları harekete geçiren bu parfüm, saatler ilerledikçe demet gülünün zarif dokunuşuyla sizi baharatlı bir yolculuğa çıkıyor.

Watsons Blossom Kadın EDT Parfüm (259.90TL)

Mimoza, yasemin ve sümbülteberin muhteşem uyumu ile taptaze bir ferahlık…  Liçi ise bu dengeyi tatlı bir dokunuşla tamamlıyor. Alt notalarda altın kehribarının yoğunluğu var.

Watsons Tell Me A Secret Vücut Spreyi 200 ml (109.90 TL)

Watsons Tell Me A Secret Vücut Spreyi, meyve ve şekerin muhteşem karışımıyla ferah ve temiz bir his sağlar. Şekerli kokulardan hoşlananlar için uygun bir hediye seçeneği olan Watsons Tell Me A Secret Vücut Spreyi’nin içeriğindeki gliserin, teninizdeki yumuşaklığı artırarak benzersiz bir deneyim sunar. Gün boyu kalıcı kokusu ile baş döndüren sprey, çantada taşımaya uygun boyutu ile her an her yerde kullanım imkanı sunar.

Deborah Red Touch Ruj (299.90 TL)

Gül yapraklarının kadifemsi bitişinden ve renginden ilham alıyor. Ezber bozan formülü ile mat bir görünüm sunarken dudakları kurutmuyor. İçeriğindeki gül yağı sayesinde dudakları nemlendiriyor.

Belirtilen fiyatlar Aralık güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir