Hassas ciltlerin gücünü artıran organik papatya serisi

Hassas ciltlere özel Sensitive Camomille serisi

Yves Rocher Bitkisel Laboratuarlarından, hassas ciltlere özel yatıştırıcı ve güçlendirici yeni cilt bakım serisi! Bretanya, La Gacilly’de yetişen organik papatyalardan elde edilen yüzde 100 bitkisel iki aktif ile geliştirilmiş özel formül…

Yatıştırıcı Yüz Yıkama/Makyaj Temizleme Kremi 

Köpürmeden eriyen dokusuyla cildi, dudakları ve gözleri nazikçe makyaj kalıntılarından ve kirden arındırırken, cilt, yatışmış ve beslenmiş bir görünüm kazanır. Parmak uçlarınız ile daire şeklinde masaj yaparak nemsiz kuru yüzünüze uygulayın ve ardından su ile durulayın. Kullanımdan sonra cildi nemlendirin.

Yatıştırıcı Yüz Yıkama/Makyaj Temizleme Yağı

Yüzü, gözleri ve dudakları makyaj kalıntılarından ve kirden tamamen arındırır. İpeksi yağ formundaki dokusu, su ile temas ettiğinde süt formuna dönüşerek ciltte yağlı bir iz bırakmaz. Suya dayanıklı makyajları dahi temizler.  Kuru cilde, gözlere, dudaklara ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

Yatıştırıcı Cilt ve Makyaj Temizleme Suyu

Yüzü, gözleri ve dudakları temizler. Cildi makyaj ve kir kalıntılarından tek bir adımda arındırır. Cildi kurutmaz. Taze ve hassas yapısıyla tamamen temizlenmiş ve ferahlamış bir cilt sunar.

Cildi temizledikten sonra, sabah ve akşam yüze ve boyun bölgesine pamuk yardımıyla uygulayın. Temizleme suyu içeren pamuğu kapalı gözlerin üzerinde 10 saniye bekletin. Ovalamaya ihtiyaç duymadan nazikçe makyajı çıkarın ve cildinizini nemlendirin.

Yatıştırıcı ve Nemlendirici Hafif Dokulu Krem

Doğal papatya kokusu içeren krem, cildiniz tarafından hızlıca emilir. Anından nemlenmiş ve kızarıklığı yatışmış bir cilt sunar. Sensitive Camomille Temizleme & Arındırma serisiyle cildinizi temizledikten sonra, sabah ve akşam yumuşak hareketlerle tüm yüze ve boyun bölgesine uygulayınız.  

Yatıştırıcı ve Nemlendirici Yoğun Krem 

Zengin ve ipeksi dokusuyla rahatlamaya ihtiyacı olan hassas ciltleri besler ! 1 aylık düzenli kullanım sonrasında ciltte karıncalanma ve kuruluk hissi azalır, cilt konforunu geri kazanır!

Sensitive Camomille Temizleme & Arındırma serisiyle cildinizi temizledikten sonra, sabah ve akşam yumuşak hareketlerle tüm yüze ve boyun bölgesine uygulayınız.

Kızarıklık Karşıtı Ton Eşitleyen Yatıştırıcı Krem

Gardenya ve Aspir çiçeklerinden elde edilen yeşil rengi sayesinde kızarıklıkları nötralize eder ve cilt tarafından kolayca emilir. Nemini geri kazanmış, güçlenmiş ve tonu eşitlenmiş bir cilt sunar.

Tüm hassas cilt tiplerinin (kuru, normal veya karma) kullanımı için uygundur. Günlük krem sonrası kızarıklıkların üstüne uygulayınız. Makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.

Seride bulunan ürünler dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben, sabun, sülfat, parfüm, alkol içermez.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir