Hassas diş ve diş etlerini korumak için özel olarak geliştirildi

Ginseng ve Goji Berry içeriyor

Son yıllarda pek çok şeyde tercihimizi doğal olanlardan yana yapmayı tercih ediyoruz. Peki ya güzel bir gülümsemenin sırrı dişlerimiz için ne yapıyoruz? Onlar da en doğalını hak etmiyor mu?

İtalya’da organik tarım kurallarına uygun olarak yetiştirilen kekik, nane, ardıç, biberiye, adaçayı, fesleğen özünden üretilen L’Angelica Diş Macunları, özgün formülü ve benzersiz tadı ile vazgeçilmeziniz olacak!

Doğal bitki özlerinden Ginseng ve Goji Berry içeren formülü ile hassas diş ve diş etlerini korumak için özel olarak geliştirilmiştir. Formülündeki Oral Aktif Karışım dişleri güçlendirmeye,  ağız ve diş hijyenini sağlayarak, çürük oluşumunu önlemeye yardımcı olur.  Klinik olarak test edilmiştir.

Kullanım şekli: Dişlerinizi günde en az iki kez veya diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta fırçalayınız ve ağzınızı bol su ile çalkalayınız. Günlük kullanıma uygundur. Yutmayınız. 7 yaşın altındaki çocuklarda, nohut tanesi kadar diş macunu kullanılmalı ve yutulmaması için diş fırçalama işlemi bir yetişkin gözetiminde gerçekleştirilmelidir.

Langelica Ginseng Goji Berry Hassas Dişler İçin Diş Macunu fiyatı: 37 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir