Göz çevresi bakımında hayatınızı kolaylaştıran eyewake Türkiye’de!

Cansız bakışlara elveda!

Genç yaştaki kadınlar da dahil tüm kadınların ortak sorunları; nemsizlik, renk eşitsizlikleri ve ince çizgi oluşumu!

Göz çevresi problemleri cildinizi bakımsız ve cansız gösterir. İhtiyaçlara cevap verecek doğru ürün kullanılmadığı takdirde, estetik müdahalelere daha erken ihtiyaç duyulabilir. Aslında, doğru seçilmiş, alanında uzmanlaşmış bir ürün ile düzenli bir kullanım sonrası anti-aging etkili komple bakım mümkün!

Peki göz altındaki yukarıda belirtilen problemlerin oluşumunu önleyecek bir göz bakım ürünü var mı? Evet, kesinlikle var!

eyewake;

  • Nemsizlik
  • İnce çizgi ve kırışıklıklar
  • Cansız bakışlar için geliştirildi ve artık Türkiye’de!

eyewake içeriğindeki; aloe vera ve salatalık özü sayesinde serinletici ve ferahlatıcı özelliğe sahiptir, göz çevresine nem sağlar. Hidrolize kolajen ile göz çevresinde oluşabilecek ince çizgilerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.  30 ml içeriği ile hem ekonomik, hem bütün bu problemlere tek bir formül ile çözüm sunduğu için pratiktir. Paraben ve sülfat içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Plastik atıkları azaltmak adına cam şişe kullanılarak çevreyi korumaya yardımcı olur.

Kullanım şekli: Her sabah ve akşam parmak uçlarınıza bir pompa jeli sıkın ve gözlerinizin altına nazikçe masaj yapın. Bir pompa ürün 2 göz çevresi için yeterlidir. Jelin göz altına tamamen nüfuz etmesini bekleyin. Günlük kullanıma uygundur. Göz ile doğrudan temastan kaçının.

eyewake Anti-aging Eye Care Gel fiyatı: 290 TL

Yetkili eczanelerde ve guzellikburada.com’da satışta.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir