Hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler için bakım serisi

Seri birbirini tamamlayan 6 üründen oluşuyor

Eau Thermale Avène Antirougeurs Serisi, kızarıklığa eğilimli ultra hassas ciltler için geliştirildi. Özel formülü ve Avène Termal Su kombinasyonu ile ciltte oluşan kızarıklık, yanma ve rahatsızlık hislerini yatıştırıp sakinleştiriyor.

Cilt kızarıklığı sorunu dünyada 45 milyondan fazla insanın yaşadığı bir cilt problemi.  Kuperoz ve vasküler kızarıklığa eğilimli ultra hassas ciltler için geliştirilmiş özel formülü ile ciltteki kızarıklıkları yatıştırıyor. Ürünlerin içeriğinde bulunan Dektsran Sülfat kızarıklıkların azalmasına yardımcı olurken;  Pongamia yağı cildin mikro-flora dengesinin korunmasına destek oluyor. Hafif ve yapışkan olmayan dokusu sayesinde cildinize muhteşem bir makyaj bazı olabiliyor. Eau Thermale Avène Antirougeurs Serisi; ateş basması, kalıcı kızarıklıklar, Eritrosis, Akut Kuperoz ve Papülopüstüler rosasea gibi cilt problemlerine destek vermek için kullanılabiliyor.

Antirougeurs ürün ailesi

Kızarıklık yatıştırıcı temizleme losyonu Antirougeurs Cleansing Lotion, kronik kızarıklıklar için konsantre krem Antirougeurs Fort, kızarıklık yatıştırıcı maske Antirougeurs Calm Soothing Mask’ın yanı sıra; güneş koruma ve kızarıklık karşıtı bakımda yatıştırıcı 3 yeni ürün daha sunuyor.

Normal ve karma hassas kızarık ciltler için günlük bakım kremi Antirougeurs Day Soothing Emulsion 30 Spf Anti-Oxydant (138 TL), kuru ve çok kuru hassas kızarık ciltler için günlük bakım kremi Antirougeurs Day Soothing Cream 30 Spf Anti-Oxydant (138 TL) ve kızarıklığa veya rahatsızlık hissine eğilimli, hassas ciltler için Antirougeurs Unify Spf 30 Anti-Oxydant (145.90 TL) olmak üzere Eau Thermale Avène Antirougeurs Serisi toplam 3 yeni ürünü ailesine katmış bulunuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir