Hassas ve kuru ciltlere özel formüller sunan Aveeno Türkiye’de!

Bilim ve doğallığın güçlü birleşimi: Aveeno

60 yılı aşkın süredir bilim ve doğanın güçlü birleşimiyle; hassas ve kuru ciltlere özel yulaf formülüyle besleyici çözümler sunan Aveeno Türkiye pazarına giriş yapıyor!

Yulaf unu, yulaf özü ve yulaf yağından oluşan prebiyotik 3’lü yulaf kompleksi, cildin doğal mikrobiyomunu düzenliyor. Anında rahatlama sağlayan Aveeno ürünleri; daha sağlıklı bir cilde kavuşmaya davet ediyor.

Farklı çözümler sunan dört seri var

Cildi temizleyen, nemlendiren, yatıştıran ve koruyan prebiyotikli 3’lü yulaf kompleksinin ve seramidin başrolde olduğu Dermexa serisi; atopiye yatkın ciltlerde uzun süreli rahatlama ve nemlendirme sağlarken cilt bariyerini onarıyor ve yatıştırıyor.

Çok kuru ve kaşıntıya yatkın cildin ihtiyaçlarına yönelik Rahatlatıcı seri; cildin doğal nem bariyerini güçlendiriyor. Mikrobiyom dengesine destek oluyor ve kuruluğa bağlı kaşıntıyı hafifletiyor.

Günlük Nemlendirici seri; normal, kuru ve hassas ciltleri rahatlatıyor ve uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Doğal yulaf özü içeren Aveeno Baby; yeni doğandan itibaren hassas bebek cildinin bariyerini güçlendirirken en etkili günlük bakım rutinini sunuyor.

Yulaf formülünün gücüyle 60 yılı aşkın süredir hassas ve kuru cildi rahatlatan ve koruyan Aveeno ürünleri Türkiye’de sizlerle buluşuyor! Ürünlere ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/aveeno/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir