10 kat daha güçlü Reset serum artık yeni eko yedek şişelerde!

Dünyada her bir dakikada bir Reset Serum satılıyor

3 bin farklı antioksidanla dolu cildi adeta bir gecede sıfırlayan L’Occitane Reset yüz serumu; yenilendi ve 10 kat daha güçlü hale geldi. Yeni formülü ile yeniden doldurulabilir eko yedek şişeli ambalajında etkisini büyütüyor.

L’Occitane Reset Serumda ölmez otu esansiyel yağı konsantrasyonu 10 kat arttı. Yeni Ölmez Otu Özsuyu sayesinde cilt tüm geceyi beklemeden anında rahatlamaya başlıyor. Ve şimdi bu özel formül ekonomik yedek ambalajı ile çevreye de duyarlı. 50 ml’lik serum yedek ambalajı; 50 ml orijinal ürün ambalajına göre yüzde 12 daha avantajlı!

Reset Göz Serumu da daha güçlü!

Yeni Reset göz çevresi serumu; hassas göz çevresindeki stres ve yorgunluk izlerini anında siliyor. Ayrıca ‘göz uyandırıcı özü’ de denen yeni içeriği ile göz çevresindeki şişkinlik azalıyor. Daha canlı bir görünüm ve aydınlık bir göz çevresi ortaya çıkıyor.

Formülasyona eklenen mercanköşk ve Acmella Olaracea (Dişotu) özü ise anında botoks benzeri bir etki sayesinde gergin cildi rahatlatıyor.

Cilt bakımında esas ürünün serum olduğu; artık evrensel olarak kabul gördü. Peki, gün boyunca pek çok şeye maruz kalan cildimizi her gece yenileyebilseydik? L’Occitane Reset Oil in Serum; 3 bin farklı antioksidanla bunu yapıyor!

L’Occitane’ın uzun yıllar süren araştırmaları sonucunda Ölmez Otu’nun öz suyu ekstresi çıkarıldı. Ve hem Reset ailesinin gece serumuna hem de Reset-Tri Essence losyonlara girdi. Yeni moleküllerle 10 kat güçlü etki, şimdi de Reset ailesinin göz serumu içeriğinde! Göz çevresi cilt bakımında da daha etkili bir bakım sunmakta!

Reset, sadece cilde gençlik ışıltısını geri vermekle kalmıyor; antioksidan görevi de görüyor.

Reset Serum 30-50-75 ml: 875-1.250-1.485 TL

Eco-Refill 50 ml: 1100 TL

Eye Serum 15 ml: 810 TL

Reset Triphase Essence Lotion 150 ml: 1.065 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir