Head & Shoulders ile kış aylarında da özgüvenli saçlar

‘Kepeğe bağlı saç dökülmesini önlemede etkili’

Kış aylarına geçişle birlikte mevsimsel saç dökülmesi, saç derisi hassasiyeti, kaşıntı, kuruluk ve kepek sorunları da artış gösteriyor. Head & Shoulders Saç Uzmanı Trikolog Evrim Bayraktar, mevsim değişikliklerinin saça ve saç derisine olan etkisini azaltmak için yapılması gerekenleri anlattı.

Trikolog Evrim Bayraktar

Bayraktar, “Kış aylarında havaların soğuması, ısıtılmış iç mekanlarda vakit geçirmek ve kışın saçı daha fazla fön ile kurutmak saç ve saç derisinin kurumasına ve saçın elektriklenmesine sebep olur. Kuruyan saç derisi ile beraber kepek sorunları da artış gösterir. Öte yandan iklim koşulları insanların duygusal ve hormonsal durumlarına oldukça etki ediyor. Havaların soğumaya başladığı Eylül, Ekim, Kasım aylarında dökülme oranı artabiliyor. Elbette saç dökülmesinin çok faktörlü bir sorun olduğu, saç dökülmesini saç derisi sağlığı ve mevsimsel faktörler dışında da etkileyebilecek sebepler olduğunu unutmamalıyız.  Özellikle saç derisi sorunlarını, saç ve saç derisinin kuruması sebebiyle kopmaya bağlı oluşan saç dökülmesini önlemekte Head & Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı şampuan ve Head & Shoulders Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı şampuan kepeğe bağlı saç dökülmesini önlemede etkili bir seçenek olacaktır” dedi.

Head & Shoulders’ın saç ve saç derisinin tüm ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış ve tüm bu sorunlara çözüm bulan Derma Pure formülü içeren şampuan ve saç kremi serisi, kepek henüz görülmeye başlamadan kepekle savaşıyor ve yıpranan saçları hızla onarıyor. Bu sayede hem kadınların hem de erkeklerin dış görünüşlerinden endişe etmeden özgüvenleriyle fark yaratmalarını sağlıyor.

Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı Şampuan ve Saç Kremi

Saçların daha uzun süreyle dolgun görünümünü koruması için kırılmalardan kaynaklanan dökülmeleri azaltıyor. Saç derisini ve saçı temizliyor, koruyor ve nemlendiriyor. Yazın yorucu etkileri ile dökülen saçları güçlendiriyor. Ayrıca düzenli kullanımla kepekten arınmış saçlar sunuyor.

  • Head & Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı Şampuan fiyatı: 22.75 TL
  • Head & Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı Saç Kremi fiyatı: 24.95 TL

Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı 2’si 1 Arada Şampuan

Daha güçlü saçlar ve kepeğe karşı daha uzun süre direnç sağlar. Gelişmiş Derma&Pure formülü, kepeğe bağlı kaşıntı, kuruluk ve yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşır.

  • Head & Shoulders Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı 2’si1 arada Şampuan fiyatı: 22.75 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir