Uraz Kaygılaroğlu’nun sonbahar Old Spıce favorileri

7 farklı ürün serisi

Old Spice, geniş ürün yelpazesi ile sonbahar aylarında da sizinle. Uraz Kaygılaroğlu, sonbahara özel Old Spice Whitewater ve Bearglove serilerini tavsiye ediyor.

Sonbaharın soğuk yüzünü hissettiğimiz ve kışa geçiş için hazırlandığımız bugünlerde, mevsime uygun kokulara da yer açın. Old Spice 7 farklı ürün serisi ile uzun süre ter kokusuna karşı koruma sağlıyor ve gün boyu güzel kokmanıza yardımcı oluyor.

İşin Esanslarını eğlenceli biçimde anlatan oyuncu; yoğun dizi çekimleri, spor hayatı ve koşturmalı seyahatleri arasında için Whitewater ve Bearglove serilerini öneriyor. Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasını ‘hoh’layarak ısıtan Esanslı Erkekler de Kaygılaroğlu gibi sonbaharın keyfini Old Spice Whitewater ve Bearglove serileri ile çıkarıyor.

Okyanusta boy verenlerin kokusu Whitewater serisi fesleğen ve bergamotun ferahlığını taşıyor. Seride yer alan roll on, sprey, stick ve jel deodorant, tıraş sonrası losyon ve duş jeli ürünleri eşsiz kokusu ile yaz mevsiminde aranılan konforu sağlıyor.

Turunçgiller, yasemin, misk ve baharat kokusu ile zenginleştirilen Bearglove ürün ailesi vahşi doğada sıradan bir güne uyananların kokusu olacak. Sprey deodorantın yanı sıra Bearglove serisindeki Şampuan ve Duş Jelini tek şişede barındıran 2’si 1 arada, Esanslı Erkek olma yolunda en kolay adımı sağlayacak.

Whitewater Duş Jeli fiyatı: 32.90 TL

Whitewater Roll On fiyatı: 24.90 TL

Whitewater Sprey Deodorant fiyatı: 24.90 TL

Whitewater Stick Deodorant fiyatı: 24.90 TL

Whitewater Jel Deodorant fiyatı: 24.90 TL

Whitewater Traş Sonrası Losyon fiyatı: 49.90 TL

Bearglove Şampuan ve Duş Jeli fiyatı: 32.90 TL

Bearglove Sprey Deodorant fiyatı: 24.90TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir