Head&Shoulders ile sonbahara taze bir başlangıç yapın

Derma Pure formüllü içerikler

Araştırmalar, hem kadınların hem de erkeklerin iyi ve sağlıklı saç görünümüne sahip olduklarında kendilerini güvende hissettiklerini kanıtlıyor. Sonbahara geçiş yaparken, güneş ve denizin yıpratıcı etkisiyle kuruyup, matlaşan saçlar için şimdi bakım zamanı. Head&Shoulders, Derma Pure formülü içeren şampuan ve saç kremleri ile kepekten arınmış saçlar sunuyor.

Head&Shoulders Supreme Arındıcı ve Besleyici Serisi

Argan yağı ve micellar suyu ile zenginleştirilen Arındıcı ve Besleyici seride, şampuan ve saç kreminin yanı sıra Micellar Temizleyici de yer alıyor. İlk adımda Micellar Temizleyici arındırıcı etkisi sağlarken ikinci adımda Argan yağı içeren şampuan saç derisine daha iyi nüfuz ederek temizliğini tamamlıyor. Kepekten arınmış saçlar argan yağının gücüyle kökten uca beslenirken derinlemesine nemleniyor. Son adımda ise Argan yağı içeren saç ve saç derisi bakım kremi, saçların kolayca taranmasına ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor.

Head&Shoulders Besleyici Bakım Şampuan ve Saç Kremi

Doğal yollarla elde edilmiş lavanta özleri ve uzman formülü ile deniz ile güneşten yıpranan saçları besleyip nemlendiriyor. Kepekten arınmış sağlıklı saçlar ve saç derisi sunuyor.

Head&Shoulders İpeksi Yumuşaklık Şampuan ve Saç Kremi

Saçı koruyor ve nemlendiriyor, böylece kepekten arınmış, sağlıklı görünüme sahip saçlar özgüveni yansıtıyor.

Head&Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı Şampuan ve Saç Kremi

Saçların daha uzun süreyle dolgun görünümünü koruması için kırılmalardan kaynaklanan saç dökülmelerini azaltıyor, saç derisini ve saçı temizliyor, koruyor ve nemlendiriyor. Yazın yorucu etkileri ile dökülen saçları güçlendiriyor. Ayrıca düzenli kullanımla kepekten arınmış saçlar sunuyor.

Erkeklere özel bakım

Gelişmiş Derma&Pure formülü kepeğe bağlı kaşıntı, kuruluk ve yağlanma gibi kepeğin erken belirtileri ile savaşıyor ve kepekten arınmış saçlar sunuyor. Head&Shoulders 2’si 1 arada Klasik Bakım, Derma Pure formülü içeriğiyle henüz görülmeye başlamadan kepekle savaşıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir