Head&Shoulders yeni marka yüzü Mert Ramazan Demir oldu

Özel formüle özel tanıtım

Head&Shoulders, Zorlu Sky Lounge’da düzenlediği etkinlikte yeni marka yüzünü tanıttı. Markanın davetlileri, Hey! Douglas ve Soft Analog’un sahne aldığı gecede yeni marka yüzü Mert Ramazan Demir’le beraber eğlendi.

Mert Ramazan Demir; Head&Shoulders ile iş birliği ile ilgili “Bu özel gecede sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. P&G ve Head&Shoulders ailesi ile çıktığımız bu yolda heyecanımızı paylaştığınız için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

‘Head&Shoulders kullananların kepeği olmaz’

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, “Klinik olarak kanıtlanmış, saç derisine 2 kat daha fazla aktif bileşen bırakarak %100’e kadar kepek koruması sağlayan bu özel formül, saç köklerine kadar nüfuz ederek kepeği kaynağında yok ediyor. Böylece kepeğin geri gelmesini engelliyor. Tüm saç derisi problemleriyle de topluca savaşıyor. Ve tüm bunları yaparken de harika görünen saçlar vermeyi de vadediyoruz. İşte bu yüzden biz Head&Shoulders kullananların kepeği olmaz diyoruz.

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından birini yeni marka yüzümüz olarak belirledik. Mert Ramazan Demir’i sizlere tanıtmanın büyük heyecanını yaşıyoruz” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir