Hem şehirde hem de kumsalda güneşin keyfini çıkarın

Güneşin zararlarına meydan okumaya hazır olun

Shiseido Sun Care serisi, güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruyarak doğal bir görünüm sunuyor. Pratik kullanım ve güçlü içerikli ürünlerden oluşan serinin tamamı, güneşe dayanıklı ve ultra hafif olmasıyla kolay bir uygulama sağlıyor.

Shiseido Sports BB Compact SPF 50+

Sahip olduğu WetForce teknolojisi sayesinde su ve ter ile korucu etkisini arttıran kompakt yapıda BB kremdir. Suya ve tere dayanıklı ‘Quick Dry’ teknolojisi ile formüle edilmiştir. İki katmanlı yapısı sayesinde ter damlaları kolayca bölünür ve yayılır, böylece cildin daha çabuk kurumasını sağlar. Hem makyaj hem bakım özelliği taşıyan bir ten ürünüdür. Cildine hafif bir renk ve parlaklık vermek isteyenler için idealdir. Yumuşak dokusu ile spor performanslarında bile yapışma hissi vermeyerek, kullanım rahatlığı sunuyor. Light, medium, medium dark ve dark olmak üzere dört rengi vardır. Ürünü güneşe çıkmadan 20 dakika önce kendi süngeri yardımıyla uygun bir miktar alarak, yüzün merkezinden dışarıya doğru uygulanması önerilir. Komedojenik değildir ve tıkanmış gözeneklere yol açmaz.

Shiseido Sports BB SPF 50+

WetForce teknolojisi sayesinde su ile temasında koruma özelliğini arttırır. Hem makyaj hem bakım özelliği taşıyan bir ten ürünü kullanmak isteyenler için idealdir. Doğal bitişlidir ve ortaya yakın kapatıcılığı vardır. Süper hafif yapıdadır, pürüzsüz cilt sağlar. Makyajın akmasını önlemek için hızla kurur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Light, medium ve medium dark olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor.


Shiseido Clear Stick UV Protector SPF 50+

Açık hava sporları yapanlar için çok yüksek bir güneş koruması sağlıyor. Taşıması ve uygulaması kolay olduğu için özellikle spor çantanızda mutlaka bulunması gereken ürünlerden. Cilt yüzeyinde beyaz iz bırakmayan tamamen transparan bir yapıya sahiptir. Yaşlanma belirtileri ve cilt lekelerinin ortaya çıkmasını kolaylaştıran UVA-UVB ışınlarına karşı mücadelede cildinizi güneşten koruyarak, yumuşatır.

Shiseido UV Lip Color Splash SPF 30

Sıcak iklimden etkilenen dudaklarınızı nemli tutan ve güneş ışınlarından koruyan ürün, nemi dudaklara hapsediyor. Hafif yapısıyla rahatsızlık hissi vermiyor. Tahiti Blue (açık mavi) ve Uluru Red (kırmızı) olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir