Her cilt ihtiyacına uygun maske çeşitleri Watsons’ta

Birçok farklı formda maskeyi bir arada

Watsons, cildini yaz aylarına hazırlamak isteyenlere farklı cilt tiplerine uygun birbirinden etkili kağıt maskeler öneriyor. Onlarca seçenek watsons.com.tr’de sizleri bekliyor.

Watsons’ın Kore güzelliğini müşterileriyle buluşturduğu K-Beauty ailesine kısa bir süre önce katılan Pure Aura ve JiinJu, bu deneyimi eğlenceye dönüştürüyor.  

Pure Aura Hologram Cosmic Shimmer ve Pure Aura Hologram Karma Glitter hologram özelliğine sahip kağıt maskeleriyle özel formülleri sayesinde cildi yatıştırıyor ve nemlendiriyor. İki katmana sahip bu maskelerin bir yüzündeki aktif kömür cilde derinlemesine bir bakım sağlarken, maskenin diğer tarafındaki folyo ise nemin buharlaşmasını engelleyerek cilde daha fazla nüfuz ediyor.

JiinJu Bubble kağıt maske

Uzakdoğu’nun favori besinlerinden olan soya fasulyesi ve oksijen köpükleri içeriği sayesinde cilde derinlemesine bir bakım sunuyor. Cilde uygulandıktan sonra durulanıyor, cildi temizlemeye arındırmaya yardımcı oluyor. Cildin doğal ışığının ortaya çıkmasına yardımcı oluyor, kömür içerikli formülü sayesinde cildi pürüzsüzleştirerek aydınlatıyor.

Frudia Citrus Brightening Maske

İçeriğindeki zengin bileşenler ve C vitamini sayesinde ciltteki lekeleri yok etmeye yardımcı olarak cilde sağlıklı ve eşit tonlu bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda ciltteki yorgunluk izlerini silerek cildin bakımlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Narenciye portakaldan iki kat daha fazla flavonoid madde ve yüzde 46 oranında citrus özü içeriyor.

Watsons markalı 7 Days her güne özel temizleyici, nemlendirici, enerji verici, sakinleştirici, aydınlatıcı, yenileyici maskeleriyle kişisel bakımını eğlenceye dönüştürüyor. Watsons’ın 7 Days Meeting Him Youth Yenileyici Maskesi, kırmızı çiçek özleriyle zenginleştirilen içeriği sayesinde cilde derinlemesine bir yenilenme sunuyor. Özel günler ve randevular öncesinde ışıl ışıl bir cilde sahip olmak istiyorsanız bu maskenin cildinizde oluşturacağı gözle görülür etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Watsons Shiba Likopen Özlü Nemlendirici Maske

Kendinize ayıracağınız değerli zamanınızı keyifle geçirmenizi garanti ediyor. Domateste de bolca bulunan ve cilde olan faydalarıyla bilinen Likopen özlü ürün, cildinizi harekete geçirerek enerji vermeye ve nem ihtiyacını karşılamaya destek sağlıyor.

Watsons’ın sevilen K-Beauty markalarından Scinic, cilt bakımındaki uzmanlığını maskelerine taşıyor. Cilt bakımına düşkünlerin en çok tercih ettiği maskelerden biri olan Scinic 24K Altın Hidrojel Maske, cildinize daha aydınlık bir görünüm kazandırıyor. İçeriğindeki altın tozu sayesinde parlaklık sağlayan ürün cildinizin renk tonununu eşitlemeye de yardımcı oluyor.

SNP Fresh Vita C Jelly ve SNP Fruits Gelato Moisture Maskeler, konsantre aydınlatıcı vitaminlerle zenginleştirilen formülleri sayesinde cildinize vitamin pompalarken bir yandan da ihtiyacı olan nemi sunuyor. Yoğunlaştırılmış vitamin kompleksi içeren maskeler, dış ortamların neden olduğu cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, temiz ve aydınlanmış bir cilt görünümü sunuyor.

Watsons, kendi markasına sahip renkli, eğlenceli ve her cilt tipine uygun maskeleriyle de dikkat çekiyor.

Dewytree Premium Syn -Ake Black Maske

Jeju volkanik kül ve kömür tozunu birleşimi ile gözeneklerinizi derinlemesine temizliyor. Cildinizde pürüzsüz bir his sağlayan ürün, içeriğindeki SYN®-AKE sayesinde cildin rahatlamasına ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

Pure Aura Hologram Cosmic Shimmer Kağıt Maske: 13.95 TL

Pure Aura Hologram Karma Glitter Kağıt Maske: 13.95 TL

JiinJu Bubble Kağıt Maske: 11.75 TL

JiinJu Panda Kağıt Maske: 11.75 TL

Frudia Citrus Brightening Kağıt Maske: 6.99 TL

Frudia Pomegranete Nutri-Moisturizing Kağıt Maske: 6.99 TL

Watsons 7 Days Meeting Him Youth Yenileyici Maske: 8.99 TL

Watsons Shiba Likopen Özlü Nemlendirici Maske: 6.99 TL

Scinic 24K Altın Hidrojel Maske: 13.75 TL

SNP Fresh Vita C Jelly Maske: 8.75 TL

SNP Fruits Gelato Moisture Maske: 8.75 TL

Watsons Vitamin E Hydrating Jelly Maske: 8.99 TL

Watsons Nolja Strawberry Maske: 6.99 TL

Watsons Smoothing Ha With Black Pearl Maske: 6.99 TL

Watsons Express Brightening Maske: 6.99 TL

Watsons Radiant & Moisturising Aloe Vera Maske: 6.99 TL

Dewytree Premium Syn -Ake Black Maske: 9.99 TL

*Belirtilen fiyatlar Mayıs güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir