Hydra Lumina’dan kozmetik ürünlerinde bilinçli üretim

Doğaya ve hayvanlara saygılı

Hydra Lumina, hayvanlar üzerinde deney yapılmadan üretilen; paraben içermeyen ürünleriyle kozmetik sektörünün duyarlı markaları arasında yer alıyor.

10 yılı aşkın süredir Dermapolin markası altında ürünler sunan Hydra Lumina; içeriğinde hiçbir paraben ve kanserojen madde bulundurmuyor. Ürünlerin üretim aşamasında hiçbir hayvan üzerinde deney de yapılmıyor. Bu yaklaşımıyla, ekolojik dengenin bozulması önlüyor.

Kozmetik ürünlerin raf ömrünü uzatmak adına kullanılan paraben; egzama, kaşıntı gibi rahatsızlıklara sebebiyet veriyor. Dermaroller paketi ile cilde uygulanan Hydra Lumina serum ve ampulleri; yüz bölgesindeki şikayetleri azaltıp engellemeye yardımcı oluyor.

Ödüllü içerik: Kar Yosunu Tozu

Hydra Lumina, İsviçre’den özel olarak ithal edilen en yenilikçi teknoloji ‘Kar Yosunu Tozu’ içeriğine sahip ürünü; yüz bakımını zenginleştiren farklı ürünleri ile global üretimin kapılarını kullanıcılarına açıyor.

İki Kadın girişimci Hande Canlı ve Sinem Canlı tarafından kurulan yeni güzellik-bakım markasının ürünlerine göz atmak isterseniz www.hydralumina.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir