Igora Royal sürdürülebilir yarınlar için harekete geçti

E-cording işbirliği ile daha yeşil Türkiye

IGORA ROYAL, daha güzel bir gelecek için harekete geçti. Schwarzkopf Professional’ın yeni ambalajlara sahip markası IGORA ROYAL; E-cording iş birliği ile gerçekleştirdiği projesi ile doğaya daha yeşil yarınların tohumlarını atacak.

Marka; doğayı yeşillendirmek üzere özel bir proje başlattı. E-cording projesi kapsamında, Schwarzkopf Professional iş ortağı salonlarında saçlarını IGORA ROYAL marka saç boyaları ile renklendirenler, yine aynı salonlarda konumlandırılan QR kodlarını telefonlarına okutuyor. Telefonlarında açılan ekrandaki sayfadan ise bir fidan tohumu seçiyor. Tohum, @ecordingmapp aracılığında bir ecodrone ile doğaya filizlenmesi için bırakılıyor.

Sürdürülebilirlik için ambalajlarını da yeniledi

Schwarzkopf Professional, küresel ayak izleri söz konusu olduğunda ‘Daha azıyla daha fazlasını yapmak için’ çalışıyor. Marka, serilerinin yeniden tasarımı için de her detayı düşündü. Yeni ambalajların tüp ve kapakları yüzde 100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmektedir. Ürünlerin kutusunda ise yüzde 92 geri dönüştürülebilen karton kullanılmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir