ILSE JACOBSEN gökkuşağının tüm renklerini yansıtıyor

Cheerful terlikler: Yazın olmazsa olmazı

İskandinav evrenini yansıtan ve doğanın güzelliğinden ilham alan ILSE JACOBSEN; gökkuşağının tüm renklerindeki Cheerful terlikleriyle sıcak yaz günlerinin enerjisini yansıtıyor.

Hornbæk sahil kasabasının eşsiz coğrafyasından ilham alan marka; göz alıcı, özgün ve dinamik tasarımlarıyla hem hareketli aktivitelerde hem de günlük yaşamda konfor ve şıklığı bir araya getiriyor. Çevreye duyarlı ve yenilikçi tasarım anlayışıyla tasarlanan ‘Cheerful’ terlikler, ister güneşli bir yaz gününde sahilde yürüyüş yaparken ister spada geçireceğiniz bir günde ister de şehir hayatında stil sahibi görünümler yaratıyor.

Her tarza hitap ediyor

Cheerful terlikler, zamansız tarzıyla her stile kolayca uyum sağlıyor. Hafif ve esnek olması için hava kauçuğundan üretiliyor. Yumuşak dokuma desenli iç tabanıyla ise hafif bir masaj etkisi yaratırken, ekstra rahatlık hissi veriyor.

Canlı ve parlak renklerden pastel tonlara, klasik tasarımlardan ışıltılı detaylara farklı seçenekleri var. Her tarza hitap ediyor… Sıcak yaz günlerinde konfor ve tarz arayanlar için en ideal seçenek oluyor.

ILSE JACOBSEN; Pop Corner ve Beymen mağazalarında satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir