İncelen Saçlar ve Kuru Saç Derisi Problemlerine Çözüm!

Head&Shoulders, DERMAXPRO Revitaliser’i sundu!

Kış aylarında saçlar soğuk havaya maruz kalır ve saç derisi bariyeri zarar görebilir. Bu durum kepek, kuru saç derisi, nemsizlik ve saç dökülmesi gibi sorunları da beraberinde getirebilir. Saçın soğuktan etkilenmemesi ve nemsiz kalmaması için mutlaka önlem almak gerekir. Saç dökülmesi, kepek ve incelen saçlar gibi sorunlara karşı Head&Shoulders’ın artık yeni bir serisi var.

DERMAXPRO Revitaliser; E vitamini, aktif aloe ve niasinamid içeren formülü ile öne çıkıyor. Kuru saç derisini ve köklerini canlandırarak kepeksiz saçlar ve %95’e kadar daha az saç dökülmesi sağlamakta.

Seri, doğal saç uzamasını desteklemek amacıyla saç derisindeki nemi hapsetmeye yardımcı olur ve saçlarınızı besler. Seride şampuan, saç kremi ve serumu var. Ürünler, aktif bileşenleri sayesinde saç bariyerini yeniler, güçlendirir ve saç köklerinin nem dengesini düzenler.

6 bin 500 saç teli görünümü

Niasinamid ve kafein içeren Revitaliser Durulanmayan Saç Derisi Serumu ise gündüz ve gece kullanıma uygun. 6500 saç teli görünümü sağlamakta. Revitaliser Serum, gündüz kullanıldığında; saç derisini nemlendirir. Saç tellerini kalınlaştırarak daha dolgun saçlar elde etmenizi sağlar. Gece kullanıldığında; gece boyunca saç derisine nüfuz ederek bariyeri yeniler, güçlendirir ve böylece saç köklerinin doğal büyümesini destekler.

Şampuan: Saç derinizi ve saçlarınızı nazikçe temizler, saçlarınızı kepekten arındırır. 249.90 TL

Saç Kremi: Saçlarınıza kaybettiği nemi geri kazandırarak daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlar sağlar, koparak dökülmeleri engeller. 249.90 TL

Serum: Saç derisini nemlendirerek saç derinizin cilt bariyerini yeniler, güçlendirir ve böylece saç köklerinin doğal büyümesini destekler. 374.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir