İncelmiş saçlar için fayda sunan ve hacim katan şekillendirme çözümü

Aveda’dan yeni Invati Advanced Saç Dolgunlaştırıcı Köpük

Gün boyu etkisini sürdüren; tamamlanmış ve eksiksiz bir saç stili için incelmiş saçlara daha dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Esnek bir tutuş sağlar, saçları korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.

Invati Advanced Saç Dolgunlaştırıcı Köpük, Aveda’nın Invati Advanced ailesinin en yeni üyesi. Her bir saç teline daha dolgun ve hacimli bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Kullanan kadınların yüzde 90’ı; saçlarının dolgun ve hacimli görünümünde gün boyu süren bir iyileşme olduğunu belirtiyor.

Ürünü kullanırken 3-5 kez elinize sıkın ve nemli saça kökten uca eşit şekilde uygulayın. Ardından saçı fön yardımıyla kurutun ve dilediğiniz gibi şekillendirin. (En iyi sonucu elde etmek için, kullanmadan önce şişeyi çalkalamayın.)

Aveda’nın Global Profesyonel Sanatçılığından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Antoinette Beenders, “Salon bağlantılarımıza göre, pandemiden sonra kuaförlere dönen müşterilerin en büyük endişeleri arasında saçlarının incelmesi ve ürünlerin saçta kalıntı yapması yer alıyor. Invati Advanced koleksiyonumuz, onların incelme endişelerini gidermeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda koleksiyona yeni eklenen Saç Dolgunlaştırıcı Köpük ile artık istedikleri hacim, dolgunluk, tutuş, parlaklık ve korumayı da elde ediyorlar” diye açıklıyor.

Gücünü bitkilerden alan teknoloji

Yüzde 96 doğal türevli Invati Advanced Saç Dolgunlaştırıcı Köpük; her bir saç telini kökten uca saran organik sertifikalı amla ve pirinç proteininin bir karışımını içermektedir. Ayrıca, saçı fönden kaynaklanabilecek ısı yıpranmalarına karşı korumaya yardımcı olan bitkisel türevli bileşenlerle; kırılgan, incelmiş saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Hafif yapılı bir formüle sahiptir, saçta ağırlık yapmaz ve daha kolay şekillendirmek için yönetilebilirliği artırır.

Invati Advanced Koleksiyonu

YENİ saç dolgunlaştırıcı köpük, Aveda’nın saç dökülmesine karşı şampuan: zengin ve hafif doku, dökülme karşıtı dolgunlaştırıcı saç kremi, dökülme karşıtı saç serumu ve yoğun dolgunlaştırıcı maske içeren Invati Advanced ailesine katılıyor. Saç bakım ürünlerinin yanı sıra, Aveda’nın YENİ Invati Brow Kaş Dolgunlaştırıcı Serumu da Ekim 2021 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

En iyi sonuçlar için 3 adımlı sistem ile birlikte kullanın

Invati Advanced sistemini kullanmak, saçı güçlendirmeye ve dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saç dökülmesi görünümünü yüzde 53 oranında azaltmaya yardımcı olan bu sistem; masaj yapıldığında saç derisine canlı bir görünüm kazandıran ginseng ve organik sertifikalı zerdeçal gibi ayurveda bitkilerinin güçlü bir karışımını içermektedir. Organik sertifikalı amla ise saçı kökten uca kalınlaştırmaya yardımcı olur. Her yaştan erkek ve kadının kullanımına uygun ve tüm saç tipleri için idealdir.

1-Invati Advanced Saç Dökülmesine Karşı Şampuan: Islak saça ve saç derisine masaj yaparak uygulayın. Durulayın.

2-Invati Advanced Dökülme Karşıtı Dolgunlaştırıcı Saç Kremi: Saçlara ve saç derisine masaj yaparak uygulayın. Durulayın. Havlu ile kurutun.

3-Invati Advanced Dökülme Karşıtı Saç Serumu: Günlük olarak uygulayın. Saçları birkaç parçaya ayırın ve doğrudan saç derisine uygulayın. Tüm saç derisine eşit olarak 16 kez sıkın. Nemli veya kuru saça uygulanabilmektedir. Masaj yaparak uygulayın. Durulamayın. Invati Advanced 3 Adımlı Sistem ile birlikte kullanın.

İçerik kaynağı

Aveda, Invati Advanced koleksiyonunda kullanılan organik sertifikalı zerdeçal ve amla için, organik tarımla ayurvedik otlar yetiştiren Hintli firma Nisarga ile ortaklık yapıyor.

Saç Dolgunlaştırıcı Köpük; organik sertifikalı lavanta, biberiye, sardunya, vanilya ve diğer saf çiçek ve bitki özleri içeren kendi pure-fume aromasına sahiptir. Aveda, Madagaskar’daki çiftliklerine vanilyanın kaynağını ve kalitesini doğrulayan; sürdürülebilir, etik ve şeffaf kaynak kullanımı sağlayan bir blok zinciri teknolojisi başlatan ilk güzellik şirketlerinden biridir.

Köpük, yüzde 96 doğal türevlidir; diğer tüm Aveda ürünleri gibi hayvan dostu ve vegandır. Ayrıca, elektrik ve doğal gaz kullanımını dengeleyen; yenilenebilir enerji kredileri ve karbon dengelemeleri yoluyla yüzde 100 güneş ve rüzgar enerjisi kullanarak üretilmektedir. Silikon, paraben, mineral yağ, kurutucu alkoller ve petrolatum içermez. Şişesi yüzde 100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır.

Ekim 2021 tarihinden itibaren aveda.com.tr’de, yetkili Aveda salonlarında ve beymen.com’da satışa sunulacaktır. Fiyatı: 299 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir