Aveda Invati Brow Dolgunlaştırıcı Kaş Serumu ile daha dolgun kaşlar

Dört haftada daha kalın, dolgun kaşlara ulaşın

Vegan AVEDA INVATI BROW, dolgunlaştırıcı kaş serumundaki bitkisel aktif maddeler, kaşları dolgun bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur.

Aveda’nın seyrelmiş/incelmiş saçlar için çözümleri sadece saç ile sınırlı kalmıyor. Invati Advanced koleksiyonunun en yeni üyesi olan Invati Brow Dolgunlaştırıcı Kaş Serumu; seyrek veya incelmiş kaşlar için de bir çözüm sunuyor. Yüzde 96 doğal türevli ve vegan kaş serumu, daha kalın, daha dolgun ve daha yoğun bir kaş görünümü elde etmenize yardımcı oluyor.

Amla ve Japon madımağı bitkileri gibi doğal içerikli bileşenlerin kullanıldığı serum; kaşı canlandırır ve besler. Klinik bir çalışma sonucunda, katılımcıların tamamı 12 haftalık kullanımdan sonra kaşlarının dolgun görünümünde bir iyileşme olduğunu söyledi.

Aveda Küresel Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı David Hutchinson; “Küresel maske kullanımı nedeniyle, odak noktası olarak kaşlar her zamankinden daha fazla dikkat çekiyor. Bu da son derece yüksek ilgiye sahip ve hızlı büyüyen bir segment. Aveda olarak, bitkisel içerikli saç bakımı ve biliminde uzmanız. Bu uzmanlığımızı artık kaşlara da yansıtıyoruz” diyor.

Gücünü bitkilerden alan teknoloji

  • Koruma: Japon madımağı bitkisi, ilk önce kıl köküne nüfuz ederek kaşların doğal keratinini desteklemeye yardımcı olur.
  • Canlandırma: Ginseng ve organik sertifikalı zerdeçal, kaşın altındaki cildi canlandırmak ve beslemek için diğer bitkisel aktif bileşenlerle bir araya gelerek kaşa dolgun görünümünün geri kazandırılmasına katkı sağlar.
  • Dolgunlaştırma: Hindistan halkı tarafından yüzyıllardır canlı görünen saçları desteklemek için kullanılan bir ayurveda bitkisi olan amla, her bir kaş kılının görünümünü kalınlaştırmaya yardımcı olarak kaşların daha kalın ve dolgun görünmesini sağlıyor.

Önemli faydalar ve içerik

Dört hafta gibi kısa bir sürede daha kalın ve yoğun görünen kaşlara sahip olmanıza yardım eder. 12 haftada ise tam sonuç veren, yüzde 96 doğal türevli, vegan bir kaş serumudur. Formülasyonu sayesinde kaşların dolgun görünümünü geri kazanmasına yardımcı olur. Daha dolgun görünümlü kaşlar için seyrek alanları dolduracak şekilde uygulanır. Kaş kıllarının sabit kalmasına yardımcı olan karaçam ağacı reçinesi ile yumuşak bir bitiş sağlar. Ayrıca, serum formulü kaşların altındaki cildi nemlendirmeye yardımcı olmak için gliserin ve kafein içerir.

Kolay emilen bu serum, kaşları besleyen bileşenleri ile etkili sonuçlar sağlar. Invati Brow, dolgunlaştırıcı kaş serumu paraben, ftalat, mineral yağ, silikon, sülfat, aroma veya glüten içermez. Ayrıca güvenlidir, dermatologlar ve oftalmologlar tarafından test edilmiştir. Tahriş etmez; hayvan dostu ve vegandır.

Ürün, yüzde 6 doğal türevlidir, hayvan dostu ve vegandır. Ambalajı, yüzde 65 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş alüminyum kapaklıdır. Yüzde 50 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş (PCR) PE paketlemeden oluşur. Paket kartonu ise yüzde 100 geri dönüştürülmüştür.

Nasıl kullanılır?

Temiz ve kuru kaşlara, kaş dibine kadar günde bir kez uygulayın. Diğer makyaj ve güzellik ürünlerini uygulamadan önce tamamen kurumasını bekleyin. Kirpik bölgesinde kullanımı önerilmez. İlk önce kaş serumu ile bakım yaptıktan sonra, mükemmel kaş görünümünüzü Aveda’nın Brow Definer Kaş Şekillendirici Kalemi ile belirginleştirin ve bir kaş fırçası ile tarayarak tamamlayın.

Brow Definer kaş şekillendirici kalemi ile kaşlarınızı mükemmelleştirmek için şekillendirin, doldurun ve bakım yapın. Bu çok amaçlı kaş kalemi, dört tamamlayıcı tona sahiptir. Botanik türevli yumuşatıcılar, bakım yapan bileşenler, mumlar ve minerallerin dengeli bir karışımı ile zenginleştirilmiştir. Kalem, leke tutmaz ve suya, tere ve neme karşı dayanıklıdır; pürüzsüz bir uygulama ile uzun süre kalıcı renkler sunar.

Saç renginize uygun olarak tercih edebileceğiniz dört Brow Definer Kaş Şekillendirici Kalem tonu:

  • Light Blonde: Altın alt tona sahip sıcak sarı saçlar
  • Dark Blonde: Küllü alt tona sahip soğuk sarı saçlar
  • Light Brown: Bakır ya da altın alt tona sahip, sıcak kahve ve kırmızı saçlar
  • Dark Brown: Doğal ya da küllü alt tona sahip, soğuk kahve saçlar  

Ekim 2021’den itibaren yetkili Aveda salonlarında, beymen.com’da ve aveda.com.tr’de satışa sunulacak. Fiyatı: 579 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir