INITIO’nun yüksek zevklere hitap eden kokusu ‘Rehab’ ile aşka davet

Ne tam anlamıyla erkeksi ne tam olarak feminen 

İlk hissettiğiniz anda aşık olacağınız INITIO, kokunun haz veren özelliğine atıfta bulunan benzersiz parfümü ‘Rehab’ ile Sevgililer Günü’nde sizi aşka davet ediyor.

‘Rehab’ doğanın hediyesi kusursuz özleri ve benzersiz formulüyle ateşli bir koku vaadediyor. Lavantanın rahatlatıcı etkisini derinden hissetmenizi ve baharat kokuları ile zevki doruklarda yaşamanızı sağlıyor. Ardında bıraktığı etki, sizi diğerlerinden ayırıyor ve farkınızı ortaya koyuyor.

Eğretiotunun karşı konulamaz esansı sayesinde ne tam anlamıyla erkeksi ne tam olarak feminen bir koku. Sandal ağacı ve miskin coşkulu dansı içinizdeki rahatlamayla birlikte arzularınızı harekete geçiriyor.

Kusursuz uyumun mucizesini bulan INITIO ‘Rehab’ ile kokunun sınırlarını zorlamaya, yeni bir şeyler denemeye ve gerçek benliğinizi keşfetmeye cesaret edin. Kalbinizin derinliklerinden gelen duygularla aldığınız kokunun tadını çıkarın.

Ana notalar: Bergamot, karabiber, lavanta ve baharatlar

Fiyatı: 2.700 TL

Satış noktaları: Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Beymen Suadiye, Beymen Nişantaşı, Beymen Panora, Beymen Armada, Beymen Gaziantep, Beymen Antalya Rixos, Beymen Vadi, La Déesse
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir