Maske altındaki makyajı gün boyu koruyan ürünler

Flormar ile ‘maskeye dayanıklı’ makyaj

Flormar makyajın kalıcılığını artıran ve ten makyajını sabitleyen ürün seçkisi ile maskeye dayanıklı makyaj için alternatif çözümler sunuyor. Marka; ten makyajını sabitleyen, dayanıklılığını arttıran ve aynı zamanda bakım yapan ürünleri ile makyajseverlerin imdadına yetişiyor.

Cildinizdeki yağ fazlasını kontrol altına almak ve makyajınızı gün boyu korumak istiyorsanız matlaştırıcı etkili Flormar Mattifying Make-Up Primer makyaj bazı tam size göre! Ciltte yumuşacık bir his bırakan bu makyaj bazı, ten ile fondöten arasında koruyucu bir tabaka oluştuyor. Yağlanma nedeniyle makyajınızı bozan parlamayı kontrol altına alıyor. Ter ve neme karşı dayanıklılık sağlayarak fondötenin ciltte daha pürüzsüz görünmesini ve maske altında bile uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.

Gözenek görünümünü ortadan kaldırmak ve kusursuz bir pürüzsüzlük için Flormar Pore Minimizer Make-Up Primer makyaj bazını denemelisiniz. Bu makyaj bazı, gözenekleri kamufle ediyor, kadife etkisi sunuyor, maske altında cildin yağlanmasını engelliyor, ışıltıyı artırarak, tazelenmiş, sağlıklı ve genç görünüm sağlıyor.

Eğer cildininiz hassas, sivilceli ise Flormar Anti-Blemish Make-Up Primer sizi bekliyor. Makyajının kalıcığını arttıran bu makyaj bazı, fondöteninin de cildinde daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki söğüt özü ise cildi yatıştırıyor, kızarıklıkların ve ölü hücrelerin giderilmesine yardımcı oluyor. Yağ içermeyen özel formülü de cildin yağlanmasını engelleyerek, sivilcelenmenin önüne geçiyor.

Flormar Illuminating Primer Make-Up Base

İçeriğindeki yeşil çay ve açai meyveleri sayesinde UV ışınlarının verdiği zararlara, yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlıyor. Antioksidan konsantresini önemli ölçüde artıran bu makyaj bazı, cildi nemlendiyor, aydınlık, ışıltılı, pürüzsüz ve kusursuz hale getiriyor.

Flormar Invisible Loose Powder, karma ve yağlı ciltler için ideal bir yapıya sahip toz yapılı bir pudra. Yağ emici özelliği sayesinde cildin mat görünmesini de yardımcı oluyor.

Hafif yapılı ve doğal etkili bir pudrayla hem makyajını tamamlamak, hem de etkisini gün boyu korumak istiyorsanız Flormar Loose Powder  tam size göre! Ultra ince dokulu bu toz pudranın 5 farklı tonu var.

Makyajınızı sabitleyerek, maske altında da etkisini gün boyu korumak istiyorsanız, içeriğindeki papatya özü sayesinde cildi de ferahlatan Flormar Make-Up Fix Spray makyaj sabitleyici spreyi deneyebilirsiniz.

Flormar Mattifying Make Up Primer: 69.99 TL

Flormar Pore Minimizer: 69.99 TL

Flormar Anti-Blemish Makeup Primer: 69.99 TL

Flormar Illuminating Make Up Primer Plus: 69.99 TL

Flormar Invisible Loose Powder: 89.99 TL

Flormar Loose Powder: 89.99 TL

Flormar Make-Up Fix Spray: 54.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir