İntim bölgesinin temizliği için özel ürünler öneriliyor

Su ve sabun yeterli olmuyor!

İntim bölgesinin (dış vajina) temizliği için pH dengesini bozmayacak ürünler kullanmak gerekiyor. Gvyna İntim temizleme ürünleri; içeriğindeki doğal laktik asit ile bölgeyi koruyor. Bakteriyel enfeksiyon, mantar ve vajinal akıntı gibi sorunları önlemeye yardımcı oluyor.

Dış vajinanın yetersiz temizliği veya sıradan sabun, duş jeli gibi ürünlerin kullanımı; buranın koruyucu florasında dengesizliğe yol açabiliyor. Bölgeyi tahriş ve enfeksiyonlara açık hale getirebiliyor.

Laktik asit içeren hipoallerjenik formü

Vajinal bölgenin dengeli olabilmesi için düşük pH değerine sahip, asidik ortam sağlanması gerekiyor. Asidik pH, zararlı bakterilerin çoğalmasını engelliyor. Kadın vücudu, genital bölgenin asidik değerini korumak için laktik asit üretiyor. Laktik asit, vajinal floranın canlılığı ve dengesi için esas olan fizyolojik pH değerini korumasına yardımcı oluyor. Bu nedenle intim bölgesinin temizliği için özel ürünler kullanmak gerekiyor. Hipoalerjenik Gvyna ürünleri, dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiştir.

Uzun süreli ferahlık ve temizlik hissi vermek için özel olarak geliştirilmiş Gvyna Fresh İntim Yıkama Jeli; kötü kokuları giderip kendinizi güvenli hissetmenizi sağlıyor.

Parfüm içermeyen Gvyna Hassas İntim Yıkama Jeli; pamuk özüyle zenginleştirilmiş ekstra yumuşak formülüyle dış genital bölgeyi nazik bir şekilde temizlerken rahatlık veriyor.

Gvyna Rahatlatıcı İntim Yıkama Jeli; içeriğindeki pirinç proteini ve Arnika özüyle dış genital bölgedeki batma ve yanma gibi rahatsızlık hissini yatıştırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir