Aurelia Germanium Roller ile cildinizin sağlığını koruyun

Maskenin cilt üzerindeki olumsuz etkilerine karşı ne yapmalı?

Aurelia Germanium Roller, pandemiyle beraber hayatlarımıza giren maske kullanımında cildin korunmasına yardımcı oluyor. Maske altında nefes alamayan cilt, çeşitli problemlerle karşı karşıya kalıyor. Bu hasarları önlemek için cilt bakım ürünleriyle beraber kullanıldığında; ekstra koruma sağlamaktadır.

Yüz ve vücut için anti aging etkili göstermektedir. Cildinizin her tarafında yuvarlayarak gezdirdiğinizde; kan dolaşımını destekliyor, cildi sıkılaştırıyor, cilt tonunu düzenliyor. Alın, yanak, dekolte bölgesi, üst kol, el, boyun, omuz ve üst omurga ile baldır bölgelerinde kullanılmaktadır. Her gün bir bölgeye 30-45 saniye masaj yapıldığında yaşlanma etkilerini geciktirmektedir.

Kan dolaşımını destekliyor

Aurelia Germanium Roller’da germanyum tozu içeren 24 adet masaj taşı bulunuyor. Rollerın içeriğindeki doğada çok nadir bulunan Germanyum tozu cildi sıkılaştırıyor. Yarı iletkenlik özellikleri ile Germanyum negatif elektron yayma kabiliyeti sayesinde vücudun enerji seviyelerini yeniden dengelemeye ve arttırmaya yardımcı oluyor. Germanyum, hücresel zarlardan oksijenin iletimini kolaylaştırıyor ve kandaki oksijen içeriğini arttırıyor.

Yıllarca etkisini kaybetmeyen, elektrik veya pille şarj edilme ihtiyacı duymayan Aurelia Germanium Roller sadece www.makyaktrendi.com.tr’de satışa sunuluyor.

Fiyatı: 349 TL

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir