Revitalash Cosmetics kirpik ve kaş bakım serumları fark yaratıyor

Dünyaca ünlü Revitalash Cosmetics Türkiye’de

2006 yılında Dr. Michael Brinkenhoff tarafından California’da temelleri atılan ve kısa sürede ünü tüm dünyaya yayılan kaş, kirpik ve saç bakım ürünleri markası Revitalash Cosmetics artık Türkiye’de.

Kanserle mücadele eden eşinin kendisini güzel hissetmesi için güçsüzleşen kirpiklerine çare arayan Dr. Brinkenhoff’ın  hazırladığı formüller, bugün 71 ülkede satılıyor. Revitalash’in tüm ürünlerinden elde edilen gelirin bir bölümü, yıl boyunca ‘meme kanseri farkındalığını artırma amaçlı araştırma ve geliştirme’ alanlarında kullanılıyor.

Revitalash Advanced Eyelash Serum (Kirpik Bakım Serumu)

Göz hekimleri tarafından geliştirildi ve dermatologlar tarafından kontrolden geçirilen formüllerle hazırlandı. Çığır açan teknolojisi ile kirpiklerinizde doğal lifting etkisi yapmakta; ve 17 dereceye varan oranda doğal kıvrım sağlamaktadır.

İçeriğindeki yüksek etkili BioPeptin kompleksi (peptit, biyotin, lipit ve pantenol bakımından zengin yeşil çay özü içeren tescilli teknolojisi) ve bitki kökenli maddeler; kirpiklerin neme doyarak yumuşak, gösterişli ve sağlıklı görünmesine yardımcı olmaktadır.

Formülündeki Gingseng ve Swertia Japonica Bitkisi özleri yoğun antioksidan ve B vitaminiyle kirpikleri koruyup canlandırır. Etkin bileşenlerden oluşan serum, kirpikleri gündelik saldırılardan korur, kırılganlık ile kopmalara karşı yumuşatır.

Ürünle ilgili 6 haftalık bağımsız tüketici çalışması anket sonuçlarına göre; katılımcıların yüzde 98’inde kirpik görünümünde gelişme, daha sağlıklı ve güçlü kirpikler saptandı.

Revitabrow Advanced Eyebrow Serum (Kaş Bakım Serumu)

Doktorlar tarafından geliştirilen, ödüllü ve satış rekorları kıran Revitabrow Kaş Bakım Serumu, kaş yaşlanmasının ve stresin görsel belirtilerine yöneliktir. İçeriğinde bulunan yüksek etkili BioPeptin Kompleksi ve bitki kaynaklı maddeler, kaşları neme karşı doyurmaktadır. Ayrıca kaşların yumuşak, gösterişli ve sağlıklı görünmelerini sağlamaktadır.

Bu özel karışım, seyrek ya da cansız görünen doğal kaşların güzelliğini zenginleştirirken;  kadifemsi kaşlar yaratmaktadır.

Markanın ayrıca saç kalınlaştırıcı ‘Thickening Shampoo’ şampuanı, ‘Thickening Conditioner’ saç kalınlaştırıcı bakım kremi bulunmaktadır. Gaç güçlendirici ‘Volume Enchancing Foam’ saç köpüğü de var.

Vegan dostu Revitalash ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.revitalash.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir