Inuwet ile günlük bakımınız artık bir unicorn kadar renkli!

Tüm cilt tipleri için vegan kaynaklı içerikler

Fransa’nın vegan kozmetik markası INUWET, özel formülleriyle çocuklar için eğlenceli, yetişkinler için renkli bir dünya sunuyor.

INUWET,  doğal ve organik ürünleri ile gökkuşağının ışıltısını günlük bakım rutininizde buluşturuyor. Makyaj, yüz ve vücut cilt bakımı, banyo ve aksesuar olmak 3 kategoride ürünleri var. Yenilikçi ve yüksek kaliteli formülleriyle hem vegan hem de hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Vegan kokulu dudak balmları

Inuwet Bunny Lipbalm, %98’e kadar organik  ve doğal kaynaklı içerikleriyle dikkat çekiyor. Shea yağı, macadamia yağı, ayçiçeği ve Hint yağı ile zengin içerikleriyle dudakları hem besliyor ve onarıyor, hem de koruyor ve nemlendiriyor. Sadece doğal tatlar ve renkler kullanılarak üretildi. Kivi, ahududu, ananas, kola, marshmallow, mango, vanilya, şeftali, kiraz, gül ve çilek aromalarıyla ve erimeyen yapısı ile uzun süre kullanılıyor.

Inuwet, hem çocukları hem yetişkinleri memnun edecek iki farklı koleksiyon sunmakta! Gökkuşağı renklerinden ilham alan Inuwet Pastel Koleksiyonu, 10 şeffaf renkten oluşuyor. Dudaklarda pembe, mercan ve kırmızı efekti veren Inuwet Metalik Koleksiyon ise 8 çarpıcı renkten oluşuyor. Frenk üzümü, cupcake ve şeker tadındaki aromalarıyla lezzet dolu bakıma davet ediyor.

Lipbalm Fiyatı: 125 TL

Inuwet Lipbalm Metal Fiyatı: 140 TL

Ürünler; Pop Corner, Vakkorama ve Beymen mağazalarında satışta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir