İtalyan zanaatını lüks tasarımlarla buluşturan marka Rubeus Milano

Rubeus Milano artık Türkiye’de!

Değerli derileri yüksek kalitede lüks tasarımlara dönüştüren Rubeus Milano koleksiyonları, Türk lüks modaseverlerle buluşuyor.

Marka, 2013 yılında tasarımcı ve sanat koleksiyoneri Nataliya Bondarenko ve eşi tarafından kuruldu. Rubeus Milano, ilhamını İtalyanların ‘la dolce vita’ sevgisi ve İtalyan zanaatından alıyor. Latincede yakut anlamına gelen Rubeus, gücü, başarıyı, bolluğu ve refahı temsil ediyor. Marka, nadir ve zarif yakut taşının yüzeylerine vizyonunu, incelikli detayları, İtalyan zanaatı ve mirasını yerleştiriyor.

Her biri koleksiyon parçası niteliğindeki el yapımı çanta tasarımları, markanın alamet-i farikası olarak öne çıkıyor. Göz alıcı çantaları beş zanaatkar yaratıyor. İtalya’nın önde gelen deri ve hammadde fabrikalarından temin edilen yüksek kalite materyaller kullanıyorlar. Sofistike takı ve mücevher tasarımları ile lüks parfüm koleksiyonları da öne çıkıyor.

Sonbahar/Kış 2022-23 sezonu

Yeni sezonda gösterişli renkler, rafine ve göz alıcı materyallerle yaratılan imza niteliğinde bir çanta koleksiyonunu sunuyor. Timsah derisi gece çantası Flash… Eşsiz ve zamansız tasarımıyla mini boyunda zümrüt rengiyle, maxi boyunda ise camel ve bebek pembesi tonlarıyla karşınıza çıkıyor. Zümrüt, menekşe, turkuaz ve manolyanın parlak tonlarındaki ipek mikro çanta Mini Liza… Şık silueti ve zarif zinciriyle bir sanat eserini anımsatıyor. Markanın yeni tasarımı olan egzotik deriden bucket çanta Sophia, altın zinciri ve zarif ve rafine stiliyle lüksü işlevsellikle buluşturuyor.
2021 yılında satışa çıkan kapsül ayakkabı tasarımlarıyla dikkat çeken Tutti i Frutti serisinde markanın ayrıcalıklı stil kodunun bir parçası olarak farklı renklerde ipek kullanılıyor. Ayakkabıların başrolündeki tokayı süsleyen rengarenk cam taş ve kristaller ön plana çıkıyor.

Yakında Türkiye’deki seçkin satış noktalarında lüks severlerle buluşacak Rubeus Milano tasarımlarını rubeusmilano.com/ web sitesinde keşfedebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir