iYO ile Yeni Yılda Sevdiklerinize İyilik Hediye Edin

Sağlıklı yaş alma yolculuğunda İYO ile derinlemesine temizlik

Fakir Hausgeräte’nin yeni markası iYO yılbaşında birbirinden güzel hediye alternatifleri sunuyor. Cilde taze, bütüncül ve canlı bir his veren iYO Sonic Face Cleansing Brush, sonic titreşim teknolojisi ve çift yönlü fırçası ile dikkat çekiyor. Her cilt tipine uygun opsiyonel başlıkları ve 30 güne kadar kullanılabilen Inductive charging stand ile kullanıcı dostu. Yumuşak dupont fırçası ile gözenek kirlerini derinlemesine temizliyor. Silikon fırçası sayesinde hassas ciltler için güvenli yüz yıkama deneyimi sunuyor.

Galvanik teknoloji ve ultrasonik dalga cilt temizleme cihazı iYO Ultrasonic Wave Face Cleanser, üç farklı çapta toplam bin silikon fırçadan oluşuyor. Cildin doğal formuna kavuşmasını sağlarken dokuları yenileyerek onarıyor. Gözeneklerin içerisindeki kirleri derinlemesine temizleyerek doku aktivitesini artırıyor. Kolajen ve elastin üretimini hızlandırıyor. Kan dolaşımını protein sentezini artırarak hücre metabolizmasını cildi yormadan hızlandırıyor. Kolay ve ergonomik kullanımı ile oval şekilli fırçası sayesinde zor yüzeylere rahatlıkla ulaşarak cildi temizliyor.

Ultrasonik titreşim ve pozitif iyon teknolojisi

Cilt pürüzlerini derinlemesine temizleyen iYO Ultrasonic Skin Scrubber &Lifter’in manyetik açılıp kapanan kapağı hijyeni garantiliyor. Cildi ölü hücrelerden arındırıyor. Zararlı mikroorganizmaların ciltten atılmasını sağlıyor. Kan dolaşımını artırıp lenf metabolizmasını hareketlendiriyor. Cilde faydalı tüm besinlerin cilt tarafından daha hızlı ve kolay emilmesini olanak veriyor.  Yüksek frekanslı ultrasonik dalga, galvanik iyon teknolojisi ve EMS fonksiyonu, clean ve lift modları ile kolajen sentezinin uyarılmasını sağlıyor. İpeksi, parlak ve genç bir cilt görünümü sunuyor.

Kalıpların dışında, iyiliğin merkezinde!

Göz ve dudak çevresindeki kan dolaşımını hızlandırıp şişlik, morluk, ince kırışıklıklar gibi cilt problemlerini azaltmaya yardımcı olan ve üç farklı moda sahip göz ve dudak çevresi bakım cihazı iYO Revitalizing Eye Massager, yatıştırıcı ısı terapisi, canlandırıcı sonic ve kırmızı ışık terapisi ile cildi gençleştiriyor. Isıtma fonksiyonu ile gözlere masaj yaparken kan dolaşımını hızlandırıyor ve yorgun göz altlarını canlandırıyor. Kırmızı ışık tedavisi ile kolajen üretimini uyararak kök hücre yenilenmesini sağlayan ve ince çizgilerin görünümünü azaltan İYO Revitalizing Eye Massager, sonic titreşimleriyle şişlikleri ve koyu halkaları gideriyor.

Kendinin en iyi versiyonunu keşfetmek isteyenler için iYO

Mikro-akım ve mikro-titreşimleri sayesinde renk terapisi ve ısı ile cilde bakım yapan iYO Compact Collagen Booster, yüz, boyun ve dekolte bölgelerine özel. Isıtma fonksiyonu ile cilde sıcak masaj yaparak bakım ürünlerinin emilimini kolaylaştırıyor. Farklı modları ile ince çizgileri, kırışıklıkları yatıştırıyor. Lifting etkisi veriyor. Kolajen uyarımı yaparak cilt tonunu dengeliyor.

Ultrasonik dalga, radyo frekanslı ve EMS fonksiyonlu cilt gençleştirme ve germe cihazı iYO Trio RF Facial Care, ergonomik tasarımı ile cildi canlandırıyor. İki farklı başlık seçeneği ve sekiz masaj boncuğu ile cildi gençleştirmeye yardımcı oluyor. Hücre metabolizmasında canlandırıcı etkisi ve kolajen yenilemesi sağlıyor. Cildi dolgunlaştırıp yüzün yukarı doğru şekil almasına yardımcı oluyor. Cildin gerginliğini ve aydınlığını artırıyor.

Yeni yılda en iyi versiyonuna ulaşmanı destekleyen teknolojiler

iYO Face & Neck Collagen Booster, farklı aparatları ile boyun, çene ve yüz bölgelerinde esneklik sağlıyor. Micro Current ve Micro Vibration teknolojileri yaşlanma karşıtı etkiyi artırıyor. Hücrelerin yenilenmesini sağlayarak yaraların daha hızlı iyileşmesine yardımcı oluyor. Işık ve renk efektlerine bağlı olarak farklı dalga boyları ile akne kaynaklı bakteri ve iltihabın giderilmesini sağlıyor. Cildin daha hızlı yenilenmesine, yüz kaslarının gençleşmesine, cilt dokusunun iyileşmesine yardımcı oluyor.

iYO Led Night Face Mask, kullanışlı şarj standı ile daima kullanıma hazır. Kırmızı ışık ciltteki kolajen, protein oluşumunu artırarak hücre aktivitesini canlandırıyor. Mavi ışığı sayesinde cilt rahatsızlıklarını azaltıyor. Kan dolaşımını teşvik eden sarı ışık teknolojisi sayesinde hücre aktivitesine ilham veriyor. Böylece çilleri ve yara izlerini zayıflatıyor. Otomatik ve manuel kullanım modlarıyla kullanımı kolay. Uzaktan kumandası sayesinde kontrol ediliyor.

Sarı, kırmızı ışık ve kızılötesinden yararlanan iYO Led Light Skin Booster, taşınabilir kompakt tasarımı ile dikkat çekiyor. Sarı ışık terapisi melanini azaltarak cildi aydınlatıyor. Kırmızı ışık terapisi ile hücre aktivitesini uyararak vücuttaki doğal kolajen ile elastin üretimini artırıyor. Böylece kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Her bölgeyekullanım imkanı var. Cilt lekelerinin azalmasına yardımcı oluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir