iYO’dan Sevgililer Günü’ne özel iyilik

Her cilt sorununda bir çözüm var

Fakir Hausgeräte’nin markası iYO; Sevgililer Günü’nde iyilik ve sevgi dolu hediye seçenekleri ile karşınızda! Teknolojik yenilikleri kullanıcı dostu tasarımlarıyla birleştiren iYO, her cilt sorununa çözüm getiriyor. Cilt temizliği, göz ve dudak çevresi bakımı, cilt şekillendirme ve led bakım ürünleriyle iyi yaşamı benimseyen herkese sesleniyor.

Gözeneklerden başlayarak derinlemesine temizlik yapan iYO teknolojileri, hücre aktivitesini artırarak kolajen üretimini destekliyor. Göz ve dudak çevresindeki kan dolaşımını hızlandırıyor. Koyu halka görünümünü ve ince kırışıklıklar gibi istenmeyen problemlerin azalmasını sağlıyor.

Yüksek teknolojiler ve ergonomik tasarımları ile cildin hacim kazanmasını, sıkılaşmasını, kolajenin uyarılmasını ve cilt tonunun dengelenmesini destekliyor. Ürünler, kan dolaşımını hızlandırıp cildi yenilerken, tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine esneklik kazandırıyor.

Hediye sürprizi var

Üstelik Sevgililer Günü’ne özel 8 bin TL ve üzeri her alışverişe hediyeler veriyor. Beauty Omlette’in orijinal boy yüz temizleme köpüğü ile iYO makyaj çantası hediye ediyor. Sevdiğine içten dışa iyilik hediye etmek isteyenler iYO ürünlerine www.fakir.com.tr/in-your-origin adresinden ulaşabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir