Jeunesse Luminesce serisi 7 farklı ürünüyle cildinizi koruyor

Cilde kusursuz dokunuş

Jeunesse, cilt bakım serisi Luminesce ile her yaşta genç görünmek ve hissetmek isteyenlere cildi nemlendirmenin ve temizlemenin ötesinde alternatifler sunuyor.

Seri günlük bakım rutininizin tüm ihtiyaçlarına cevap verirken; gençlik ışıltısının ve parlaklığının korunmasına destek oluyor, yıpranmaya ‘Dur’ diyor.  Jeunesse serisinde cilt aydınlatıcıdan toparlayıcı maskeye, yüz temizleyiciden seruma 7 farklı ürün yer alıyor.

Luminesce Temel Vücut Yenileme Losyonu

Meyve ve tahıl özleriyle zenginleşen formülüyle nemini kaybetmiş kuru ciltlere, uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Üstelik özel vitamin ve antioksidan karışımı ile cildinizi yeniliyor. Dulavrat bitkisi kökü özü, Passiflora meyve özü, Sambucus Nigra meyve özü ve salatalık meyve özü içeriyor. Bu sayede gençlik ışıltısını korumanıza yardımcı olarak yumuşak ve esnek bir cilt sunuyor.

Luminesce Ultimate Toparlayıcı Maske

Peeling işlevi görerek ölü hücreler, çevresel kirlilik ve siyah nokta ile mücadele ediyor. Aynı zamanda cildi arındırırken sıkılaştırıcı özelliği ile etkisini artırıyor. Vitamin karışımı ve salatalık özü sayesinde cildin yumuşayıp nemlenmesini destekliyor. Daha sıkı ve taze bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Luminesce Cilt Aydınlatıcı

APT-200, Melanostatin, Tranexamic, Tremella fuciformis, flashwhite unispheres, L-ascorbic acid içeriğiyle siyah lekelerin azalmasına yardımcı oluyor. Ölü hücrelerden kurtulmasını destekliyor ve böylece parlak bir cilt tonu sağlıyor.

Luminesce Gündüz Nemlendirici Kompleks

Elma, karpuz ve mercimek özleri, kırmızı yosun özü, A vitamini kompleksi ve C vitamini içeriyor.  Nemini kaybetmiş kuru ciltleri besliyor ve koruyor. Bununla birlikte SPF 30 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden de koruyor.

Luminesce Yüz Temizleyici

Alfa ve beta hidroksi asitlerinden oluşan özel karışımı ile makyaj kalıntılarını, ciltteki toz ve kiri nazikçe arındırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca cilde tazelik veriyor, pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Luminesce Serum

Sorununuz çizgiler, kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri ve cilt sertliği ise tam size göre. Yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olan ürün, cilt dokusunu ve elastikiyetini geliştirmeye katkıda bulunuyor. Böylece cildin sertliğini azaltarak sıkılaşmasını da sağlıyor.

Luminesce Gece Kremi

Siz uyurken cildinizin yenilenmesine yardımcı olmaktadır. APT 200, anti-glikasyon, nemlendirici ve antioksidan karışımlarıyla dörtlü etki ile cildinizi derinlemesine besliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir