Polaar Northern Light serisi cildinize baharın tazeliğini getiriyor

Sibirya zeytininden üretiliyor

Laponya kadınlarınlarının geleneksel cilt bakım tariflerinden ilham alan cilt bakım markası Polaar, Nothern Light serisi ile bahara ışıltılı ve taptaze bir ciltte başlamanıza yardımcı oluyor.

Polaar’ın vegan özelliği taşıyan Northern Light serisi, Kuzey Kutbu’nda yetişen portakaldan otuz kat daha C vitamini içeren Sibirya zeytininden üretiliyor. Serisi; cildin içindeki parlaklığı arttırarak, cilt dokusunu yeniliyor, doğal bir ışıltı kazandırıyor.

Doğaya ve cilde büyük hassasiyet duyan Polaar; paraben, mineral yağ ve alkol içermeyen formüller sunuyor, hayvanlar üzerinde test etmiyor. Doğanın saflığının ve kırılganlığın bilincinde olarak korunması için bilimsel kuruluşlarla birlikte çalışıyor.

C vitamini bakımından portakaldan otuz kat daha etklili olan Sibirya zeytininden üretilen Northern Light cilt bakım serisi, parlak bir cilt ve kusursuz bir cilt dokusu arayanların tercih oluyor.

NORTHERN LIGHT MICRO-PEELING FOAM 

Northern Light Micro-Peeling Foam sadece 30 saniyede cildi nazikçe temizliyor ve arındırıyor. İçeriğindeki C vitamini sayesinde cildin ışıltısını ortaya çıkarıyor. Gözenekleri sıkıştırarak cilt dokusunu iyileştiriyor ve sebum dengesini sağlıyor. Aynı zamanda kırışıklarını ve ince çizgileri onarıyor. Fiyatı: 365 TL

NORTHERN LIGHT SMOOTHING CREAM 

Sibirya zeytini içeren Northern Light Smoothing Cream, cilde ışıltı katarak normal ve kuru ciltleri mükemmelleştirmeyi amaçlıyor. İçerdiği eşsiz C vitamini ve % 100 doğal salisilik asit, cildi çevre kirliliğinden koruyarak cilde pürüzsüzlüğünü geri kazandırmak için savaşıyor. Cildi nemlendiriyor, yeniliyor ve besliyor. Gözenekleri sıkıştırarak cilt dokusunu iyileştiriyor. Fiyatı: 475 TL.

NORTHERN LIGHT SMOOTHING FLUID

Northern Light Smoothing Fluid, mükemmel makyaj bazı görevini üstleniyor. Cildin ışıltısını, cilt dokusunu canlandırıyor ve gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Ciltteki fazla sebumu dengeliyor. Kırışıklıkları ve ince çizgilerin görünümünü azaltıyor. 475 TL.

Fransız kozmetik deneyiminden yararlanılarak Fransa’da üretilen Polaar, Türkiye’de sadece www.makyajtrendi.com ‘da satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir