sekillendirme

BaByliss’den hızlı ve konforlu saç şekillendirme ürünleri

Tüm saç ve tarzlar için seçenek var

BaByliss; Su Dalgası Maşa, Buharlı Düzleştirici ve Saç Şekillendirici Fırça kategorisindeki ürünleriyle kalite ve kolay kullanım sunuyor. Ürünler, buhar veya ısı teknolojisinden yararlanıyor. Her türlü saç tipinde kuaför kalitesindeki şekillendirme performansını sağlarken, kullanıcı dostu teknolojisiyle de öne çıkıyor.

Kadınlara istediği tarzı kuaföre gitmeden sağlayan ürünler, ısı ve güvenlik fonksiyonlarıyla yanık kazalarına izin vermiyor. Covid-19 günlerinde kadınların bakımlı görünmesinde başrolü üstlenmekte…

BaByliss Japanese Steel Sakal Kesme ve Şekillendirme, Saç Kesme, Yüz ve Vücut Bakım serileri de erkeklerin stillerini koruyor.

Stillere su dalgası etkisi

Easy ve Deep Waves adıyla iki farklı kategoride bulunan Su Dalgası Saç Maşası, pürüzsüz bukleler yaratmaktadır. Deep Waves, 200°C’ye kadar ısınabilen ve sıcaklık derecesini sabit tutan Advanced Ceramics™ ısı sistemine sahip. Bu sayede hızlı ve kolay şekillendirme sağlamaktadır. Ayrıca farklı saç tipleri için 160-200 derece arası 3 farklı ısı ayarı seçeneği sunmaktadır.

30 saniye sürede ısınan yapısıyla acil toplantılar ve online görüşmeler öncesinde kadınların kurtarıcısı oluyor. Deep Waves Su Dalgası Saç Maşası, 2.5 metrelik kablosu, ayrıca ısı iletmeyen silikon soğuk ucu ve turmalin – seramik kaplamasıyla dikkat çekiyor. Easy Waves Su Dalgası Saç Maşası ise nano titanyum-seramik kaplamasına sahip. Böylece hem yumuşak hem de parlak bir sonuç sağlıyor.

Şekillendirmeye buhar gücü

Ipro Steam, Pure Steam, Steam Straight, Mist olarak 4 farklı kategorisi bulunmaktadır. Plakalarının açılıp kapanması sırasında saça uygulanan buharla şekillendirme sağlamaktadır. Modeller arasında, dijital ekranı sayesinde her saç tipine özel ısı ayarını yapan ürünler var. Nano titanyum seramik kaplamasının yanı sıra otomatik kapanma fonksiyonuna sahip modeller de mevcut. Nemlendirici buhar özelliğinin yanı sıra, plaka tepesine takılan iki adet ısı iletmeyen silikon ucu var. Bu sayede zahmetsizce şekil verebilmeyi mümkün kılmaktadır.

Bakımlı saçlara hava formülü

Big Hair Dual (AS950E ve AS952E) ve Luxe (AS970E) ile Air Styler (AS136E), kullanıcıların istediği saç tipini zahmetsizce uygulamalarını sağlıyor.

AS136 Air Styler, 1.000 W hava üfleme gücünü kullanmaktadır. Değiştirilebilir 50 mm termal fırça sayesinde her saç tipine uygun kullanım sunmaktadır. İki ısı ve bir soğuk hava modu bulunan Big Hair Dual ve Luxe ile Air Styler modellerinde koruyucu kılıflar da yer almaktadır. Ürünler, iyon teknolojisiyle saçların elektriklenmesinin de önüne geçiyor. Saçı kavrayarak yaptığı şekillendirme işlemi ile kuaför salonu kalitesinde… Big Hair Dual ve Luxe, 650 W seçeneği ile enerji tüketiminde de yüksek verim sunmaktadır.  Ürünlerde standart olarak 2.5 metre uzunluğunda kablo seçeneği bulunmaktadır.

Erkeklere özel bakım seti

BaByliss Japanese Steel Sakal Kesme ve Şekillendirme, Saç Kesme, Yüz ve Vücut Bakım kitinden oluşan üç ana ürün grubu, erkeklerin bakımlarını sağlamaktadır. Ergonomik yapısı ve körelmeyen Japon çeliğinin yanı sıra 20 dakikalık hızlı şarj özellikleri de var. MT 890E modeli, su geçirmez yapısıyla duşta da rahatlıkla kullanılabilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir