Özlenen dizi ‘Friends’ Revolution koleksiyonu ile geri döndü

Hayranlar için unutulmayacak bir koleksiyon!

90’lı yılların unutulmaz dizisi Friends özlediğiniz karakterler ve ikonlarla geri döndü! FriendsXRevolution, dizinin sevilen karakterleri Rachel, Monica, Phobe, Ross, Chandler ve Joey’nin isimlerini taşıyan ürünlerden oluşuyor. Sadece Watsons Mağazaları, Watsons.com.tr ve Watsons uygulamasında sizleri bekliyor.

Friends X Revolution: Rachel Far Paleti (109.90 TL)

Rachel’ın “It’s Like All My Life Everyone’s Told Me”, “You’re A Shoe! You’re A Shoe! You’re A Shoe!” dediğini duyar gibiyiz!

Far Paleti, Rachel’ın imza makyaj görünümüne sahip olmanızı sağlayacak 9 farklı nötr ton içeriyor. Artı, o günlerde ayakkabı olmak istemeyeceğiniz için makyajınıza canlı pembe ile renk patlaması veya biraz ışıltı ekleyebilirsiniz. Kapağında ikonik kanepenin fotoğrafı bulunan, kolay taşınabilir kare ambalajdaki bu palet; hem makyaj çantanız için hem de Friends hayranı bir arkadaşınıza hediye etmek için harika bir tercih.

Rachel’dan ilham alan görünümünüzü Rachel ruj veya Rachel gloss ile ya da palet koleksiyonunuzu en sevdiğiniz karakterlerin isimlerini taşıyan Monica Far Paleti veya Phoebe Far Paleti ile tamamlayabilirsiniz.

Friends X Revolution: Monica Far Paleti (109.90 TL)

Monica’nın “I know, I know” dediğini duyar gibiyiz!

Monica’nın 90’lardan ilham alan makyaj görünümünü yaratmanıza yardımcı olacak 9 bakır ve sıcak nötr ton içeriyor. Ayrıca, o günler için en iyi arkadaşınıza teklif ediyor olabilirsiniz… Kapaktaki ikonik kapı çerçevesi fotoğrafı ile kolay taşınabilir kare ambalajda bir palet…

Monica’dan ilham alan görünümünüzü Monica ruj veya Monica gloss ile ya da palet koleksiyonunuzu en sevdiğiniz karakterlerin isimlerini taşıyan Rachel Paleti veya Phoebe Paleti ile tamamlayabilirsiniz.

Friends X Revolution: Phoebe Far Paleti (109.90 TL)

Phoebe’nin “Something is wrong with the left phalange” dediğini duyar gibiyiz!

Phoebe’nin 90’ların ilham verici makyaj görünümünü oluşturmanıza yardımcı olacak  9 nötr ton içeriyor. Ayrıca, o günlerde bir bilim insanı aşk radarınıza giriyor veya Prenses Consuela kişiliğinizi benimsiyor olabilirsiniz. Görüntünüzü “Ah aslında hayır, iyi görünüyorum” seviyesine çıkarmak için bir mercan patlaması veya biraz parıltı ekleyebilirsiniz.

Kapağında ikonik Friends taksisi bulunuyor. Phoebe’den ilham alan görünümünüzü Phoebe ruj veya Phoebe gloss ile ya da palet koleksiyonunuzu en sevdiğiniz karakterlerin isimlerini taşıyan Rachel Paleti veya Monica Paleti ile tamamlayabilirsiniz.

Friends X Revolution: Rachel, Monica, Phoebe Ruj (89.95 TL)

Nostaljik ve koleksiyonluk!  Friends X Revolution Rachel, Monica ve Phobe rujları, sizi en sevdiğiniz Friends bölümlerine taşımaya geliyor! Sınırlı sayıda üretilen ve Friends tasarımına sahip olan seri; en çok sevilen Satin Kiss Ruj renklerinden oluşuyor.

İster ilk buluşmaya, ister en sevdiğiniz ‘Central Perk’ kafeye gidiyor olun, ister de dönüm noktası olan bir doğum gününü gönülsüzce kutlayın; bu pürüzsüz, kremsi ve soft rujlar, her durumda imdadınıza yetişecek. Saten bitişli, mat görünümlü ve yüksek pigmentli seri 3 farklı tona sahip. Dilerseniz Rachel gibi soft leylak tonlarını, dilerseniz Monica gibi soft şeftali-pembe tonlarını, dilerseniz de Phobe gibi derin pembe tonlarını tercih edebilirsiniz.

Friends X Revolution: Rachel, Monica, Phobe, Ross, Chandler, Joey Pout Bomb Lip Gloss (89.95 TL)

Her bir Friends karakterinin özelliklerini örnek alarak tasarlanan dudak parlatıcıları size “Aman Tanrım” dedirtecek.

Islak görünüm ve yoğun renk sağlayan ve tüm gün kalıcılığa sahip şeffaf parlak tondaki Rachel, nötr leylak tondaki Monica, koyu şarap tondaki Phobe, mürdüm pembe tondaki Ross, mercan alt tonuna sahip nude tondaki Chandler ve kahverengi alt tonuna sahip nude tondaki Joey ile dudaklarınızı ikonlaştırmaya hazır olun. Hem makyaj çantanız için hem de Friends hayranı bir arkadaşınıza hediye etmek için harika bir tercih!

Friends X Revolution: Flawless Limitless Far Paleti (299.90 TL)

Bu far paleti, birbirinden farklı 27 tona sahip. Günlük nude doğal makyaj tonlarını ve ışıltılı özel gün makyajı tonlarını içeren palet; sizi görenlerin “Aman Tanrım!” demesi için göz kamaştırıcı göz makyajınızı yaratmanıza yardımcı oluyor.

Film çekimlerinde kullanılan klaket tasarımlı ambalajıyla mat mavi, turuncu ve pembelerden, pırıltılı zeytinlere, nude tonlardan altınlara kadar birçok far tonu ve 3 ayrı tonda aydınlatıcıdan oluşuyor.

Friends X Revolution: Makyaj Çantası (119.90 TL)

Makyaj malzemelerinizi en şık ve en güvenli şekilde taşıyın! Parlak siyah dokulu makyaj çantası, yanınızdan ayırmak istemediğiniz makyaj malzemelerinizi taşımanız için ideal.

*Belirtilen fiyatlar Şubat ayı güncel fiyatları olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir