Johnson’s Saf Koruma Serisi Kral Şakir ile genişliyor

Şakir, Necati ve Canan ile banyo daha da keyifli

Johnson’s, Türkiye’nin sevilen çizgi filmi Kral Şakir ile iş birliğini genişletiyor. Çocuklar için banyo yapmayı daha keyifli hale getiren Johnson’s Kral Şakir serisi yeni eklenen ürünlerle artık her yaştan çocuğa hitap ediyor.

Marka, yıllardır bebek ve çocuklar için özel hazırladığı ‘göz yakmayan’ şampuanların formüllerine her geçen gün bir yenilik eklemeye devam ediyor. Çocukların yetişkinlerden çok daha hassas cilt yapılarını göz önüne alarak geliştirilen Johnson’s Saf Koruma serisi bir yandan narin cildini temizlerken diğer yandan koruyor.

Johnson’s, oyun çağındaki çocukların kirle daha çok muhatap olduğu için daha özel bir bakıma ihtiyaç duyduğunun farkındalığıyla yola çıkıyor.

İçeriğinde doğal ürünler var

Kral Şakir serisine yeni eklenen ürünler bal, yeşil çay ve rooibos özleri sayesinde kiri nazikçe temizliyor. Kral Şakir’in en sevilen karakterleri Şakir, Necati ve Canan ile daha da eğlenceli hale gelen doğal kaynaklı maddeler içeren Saf Koruma serisi çocuklar için banyoyu daha eğlenceli hale getiriyor.

Johnson’s Kral Şakir Saf Koruma Serisinin tüm ürünlerini tüm süpermarket, parfümeriler ve online satış kanallarında bulabilirsiniz.

Kral Şakir Saf Koruma 300 ml Sıvı Sabun fiyatı: 17.50 TL

Kral Şakir Saf Koruma 500 ml Vücut Şampuanı fiyatı: 21.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir